Dom Maklerski BZ WBK zwraca prowizje mobilnym inwestorom

Klienci Domu Maklerskiego BZ WBK mogą teraz na bieżąco śledzić najnowsze informacje z rynku w dowolnym miejscu i czasie, mając dostęp do Internetu. Do tego mogą obniżyć koszty swoich inwestycji, ponieważ DM BZ WBK ruszył właśnie z promocją „Zwrot prowizji dla mobilnych”.

Aplikacja Inwestor mobile umożliwia łatwe składanie zleceń giełdowych, wygodny wgląd do rachunku i dostęp do szerokiego zakresu usług maklerskich. Jest ona dostępna na najpopularniejsze systemy operacyjne Apple iOS i Google Android. Inwestor mobile pozwala łatwo kontrolować swoje inwestycje, mieć podgląd na cały portfel w DM BZ WBK i być na bieżąco z sytuacją na rynku, dzięki najświeższym informacjom PAP i ESPI.

DM BZ WBK przygotował specjalną promocję, zachęcającą inwestorów do wypróbowania kanału mobilnego. Aby z niej skorzystać wystarczy zainstalować w swoim telefonie lub tablecie aplikację Inwestor mobile i wykonywać za jej pośrednictwem do 30 września br. transakcje na polskiej giełdzie ze swojego rachunku maklerskiego w DM BZ WBK. Aktywni inwestorzy będą mogli otrzymać zwrot prowizji od zleceń składanych przez aplikację Inwestor mobile – aż do 500 zł dla nowych klientów DM BZ WBK.

Do kanałów elektronicznych dostęp ma już ponad 125 tys. osób inwestujących z DM BZ WBK – Serwis internetowy od lat jest podstawowym kanałem inwestowania dla naszych klientów. W segmencie inwestorów indywidualnych w 2014 r. udział kanałów elektronicznych wyniósł 79 proc. dla rynku kasowego i aż 97 proc. dla terminowego. Teraz dzięki wdrożeniu aplikacji mobilnej nasza oferta jest w pełni kompleksowa jeśli chodzi o multikanałowe podejście – podkreśla Piotr Szymański, kierownik Zespołu e-Biznesu i Komunikacji DM BZ WBK. – Aplikację Inwestor mobile oddajemy w ręce naszych klientów w wakacje, zapewniając im dzięki temu ogromną swobodę inwestowania: w każdym miejscu i o każdej porze, z urządzenia mobilnego z dostępem do Internetu – podkreśla.

Jak wygląda nowa aplikacja Inwestor mobile można przekonać się pobierając demo ze strony www.dmbzwbk.pl/inwestormobile, bez konieczności otwierania rachunku. Wersja demonstracyjna pozwala przetestować wszystkie najważniejsze funkcjonalności, zapoznać się z interface użytkownika i ocenić ergonomię rozwiązania. Szczegóły promocji „Zwrot prowizji dla mobilnych” znaleźć można na http://dmbzwbk.pl/_items/dmbzwbk.pl/zarzadzenia/regulamin_zwrot_prowizji_dla_mobilnych.pdf.

źródło: Bank Zachodni WBK