Empik Premium bezpłatnie przez rok dla klientów Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego

Klienci Bankowości Osobistej PKO Banku Polskiego mogą teraz przez 12 miesięcy mieć darmowy dostęp do programu Empik Premium. Z promocji mogą skorzystać nowi i obecni klienci, którzy mają karty debetowe Mastercard. Zarejestrować mogą się do 31 marca 2023 roku i od momentu rejestracji korzystać z programu przez 12 miesięcy.

Aby się zarejestrować osoby zainteresowane powinny wejść na stronę internetową Mastercard Bezcenne Chwile (https://bezcennechwile.mastercard.pl/golddebit) i tam podać numer karty, następnie otrzymają kod aktywacyjny, potem przenoszą się na stronę Empik Premium gdzie wpisują skopiowany kod i wciskają przycisk „Wyślij kod”. Przenoszeni są na stronę logowania do Empiku (osoby, które nie są zarejestrowane w Empiku muszą dokonać rejestracji) i po zalogowaniu aktywują usługę Empik Premium przyciskiem „Opłać kuponem”. Ci, którzy mają już wykupione członkostwo w Empik Premium też mogą skorzystać z kodu promocyjnego i przedłużyć swoją  aktualną subskrypcję o kolejne 12 miesięcy.

Empik Premium to subskrypcja, która daje użytkownikowi wiele korzyści m.in: darmowy dostęp do 15 tys. audiobooków i ebooków oraz 20 tys. podcastów w Empik Go, zniżki w salonach (15%) i sklepie internetowym Empik.com (do 20%), darmową dostawę zakupionych towarów (do salonów Empik, kurierem, do paczkomatów i innych punktów odbioru), rabaty na skorzystanie z usług m.in. Empik Foto, Empik Music.

ŹRÓDŁOPKO Bank Polski