Express Elixir już dostępny dla wszystkich klientów BOŚ

1 czerwca 2020 r. Bank Ochrony Środowiska rozpoczął obsługę przelewów natychmiastowych Express Elixir.

Przelewy natychmiastowe Express Elixir są rozliczane w trybie on-line. Przekazanie środków z rachunku Płatnika na rachunek Odbiorcy odbywa się w ciągu maksymalnie kilkunastu sekund. System Express Elixir umożliwia rozliczanie przelewów natychmiastowych 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Realizacja przelewu pomiędzy poszczególnymi bankami zależna jest od godzin udostępniania usługi przelewów natychmiastowych w każdym z nich.
– Wprowadzenie przelewów natychmiastowych jest początkiem szerszego procesu rozwoju elektronicznych usług rozliczeniowych w Banku Ochrony Środowiska. Planujemy kolejne wdrożenia, m.in. BLIK i płatności na telefon. W procesie transformacji cyfrowej uzupełniamy swoją ofertę o możliwość obsługi płatności w pełni on-line przez całą dobę – powiedział Jerzy Zań, wiceprezes zarządu Banku Ochrony Środowiska.

Z przelewów natychmiastowych mogą korzystać indywidualni i biznesowi klienci banku za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej BOŚBank24 lub iBOSS24.
Za przelew Express Elixir pobierana jest prowizja zgodnie z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji. W momencie zlecania przelewu wysokość prowizji jest prezentowana na formatce w bankowości elektronicznej.

Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania przelewów natychmiastowych Express Elixir można znaleźć na stronie internetowej bosbank.pl. Wchodząc na nią warto również zapoznać się z udostępnionym w ostatnich tygodniach licznikiem efektów ekologicznych, który pokazuje korzyści środowiskowe wynikające ze wspieranych przez BOŚ inwestycji.

ŹRÓDŁOBOŚ Bank