„Halo Sąsiedzi!” – to hasło nowej promocji w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS

1 lutego 2024 r. startuje promocja, w której Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i Bank BPS zachęcają do zakładania kont osobistych i aktywnego korzystania z kart płatniczych Mastercard. Można zdobyć łącznie nawet 300 zł na zakupy. Nagrody wydawane są w formie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, wymienianych np. na e-vouchery do popularnych sklepów.

Nasza nowa promocja konsumencka to kontynuacja działań pod szyldem „Załatw to po sąsiedzku!”. W tym roku będziemy je kontynuować z duża intensywnością. Celem jest przekonanie potencjalnych klientów, że warto wpaść do Banku Spółdzielczego blisko domu, właśnie po sąsiedzku i sprawdzić jego ofertę. Mamy świadomość, że jest tu do wykonania praca, bo wciąż część osób sądzi, że Banki Spółdzielcze kierują ofertę tylko do wybranych grup. A tymczasem każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Dlatego mówimy do wszystkich, którzy przechodzą koło Banku Spółdzielczego w swojej miejscowości: „Halo Sąsiedzi! Korzyści są – promocja siedzi!”. Na plakacie mamy taki żart słowny; ta rymowanka ma zapaść w pamięć, zaciekawić i zachęcić do odwiedzenia jednego z 2200 oddziałów w ramach Grupy BPS. A kto skorzysta i założy konto z kartą płatniczą Mastercard, ten może zdobyć nawet 300 zł na zakupy – mówi Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o nową kartą płatniczą Mastercard w jednym z 307 Banków Spółdzielczych Grupy BPS lub Banku BPS. Po odebraniu karty, co miesiąc należy robić nią zakupy – minimum 5 transakcji bezgotówkowych – na łączną kwotę nie mniejszą niż 1000 zł. Nie ma znaczenia, czy płatności zostaną zrealizowane kartą tradycyjną, czy tą w portfelu cyfrowym w smartfonie, zegarku lub opasce fitness. Liczą się także transakcje kartami przypiętymi do płatności abonamentowych (np. za serwisy VOD, czy te z muzyką). Jedyny dodatkowy wymóg to zalogowanie się na stronie programu Bezcenne Chwile, gdzie przy okazji można zapoznać się z szerokim katalogiem nagród i wybrać tę, na którą zbiera się swoje punkty. Po spełnieniu wszystkich warunków, co miesiąc otrzymuje się 4000 punktów (równowartość 50 zł). I tak przez sześć miesięcy, a więc łącznie można zyskać 24 000 punktów, czyli 300 zł. W programie Bezcenne Chwile punkty wymienia się np. na e-vouchery do Allegro, RTV Euro AGD lub Carrefour.

To prosty mechanizm, gdzie aktywne korzystanie z karty praktycznie od razu przynosi wymierne korzyści. Promocje typu money back cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Tym bardziej, że sami mogą zdecydować, czy nagrodę przeznaczyć na sprzęt elektroniczny, codzienne zakupy spożywcze, czy też na realizację swojego hobby – wyjaśnia Robert Szymański.

Promocja obowiązuje dla kart debetowych i kredytowych wydanych klientom indywidualnym w okresie do 1 lutego do 31 marca 2024 roku.

Regulamin promocji „Halo Sąsiedzi!” i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.mojbank.pl/halo-sasiedzi.

ŹRÓDŁOBPS