ING Bank Śląski doceniony za nowoczesne rozwiązania płatnicze

ING Bank Śląski został wyróżniony podczas prestiżowych konferencji za udostępnianie klientom nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Bank otrzymał nagrodę za wdrożenie mobilnych płatności zbliżeniowych oraz portfela elektronicznego V.me by Visa podczas konferencji Visa Future Event. Bank został również doceniony w kategorii Doświadczenie Klienta w konkursie Contactless & Mobile Awards, odbywającego się podczas konferencji Contactless Intellegence. 

– Od lat w ING Banku Śląskim staramy się oferować innowacyjne produkty i usługi. Wdrażając nowoczesne rozwiązania płatnicze, kierujemy się oczekiwaniami i potrzebami naszych klientów. Cieszymy się, że doceniono nasze działania w tym zakresie – powiedział Mateusz Poznański, Dyrektor Banku w Pionie Bankowości Detalicznej.

ING Bank Śląski otrzymał nagrodę Visa Europe Best Award 2015 podczas konferencji Visa Future Event, która odbyła się w Amsterdamie w dniach 22-23 kwietnia br. Bank został doceniony za wdrożenie rozwiązań mobilnych w technologii zbliżeniowej NFC dla użytkowników smartfonów. ING Bank Śląski jako jedyny bank w Polsce oferuje klientom karty płatnicze, którymi można dokonać zbliżeniowych wypłat gotówki z bankomatów. Drugim nagrodzonym produktem został Elektroniczny Portfel ING V.me by Visa – wygodne i bezpieczne rozwiązanie umożliwiające dokonywanie płatności w internecie. Nagrody zostały przyznane przez uczestników konferencji, reprezentujących wiodące banki członkowskie, firmy dostarczające terminalne płatnicze oraz instytucje finansowe z całej Europy.

ING Bank Śląski został również nagrodzony w konkursie Contactless & Mobile Awards w kategorii Doświadczenie Klienta za wdrożenie nowoczesnych rozwiązań zbliżeniowych – elektronicznego portfela V.me, płatności mobilnych oraz bankomatów zbliżeniowych. Nagrody zostały wręczone podczas konferencji Contactless Intelligence, która się odbyła pod koniec kwietnia w Londynie. Zdaniem jury, ING Bank Śląski jest bankiem najbardziej zorientowanym na klienta, który udostępnia klientom intuicyjne i przyjazne użytkownikom płatności wdrażając rozwiązania zbliżeniowe w technologii NFC oraz bezpieczne płatności w internecie za pośrednictwem portfela elektronicznego V.me by Visa.

źródło: ING Bank Śląski