ING Bank Śląski oferuje konsolidację pożyczek dla przedsiębiorców

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę kredytową dla przedsiębiorców. Konsolidując pożyczki w ING, klienci z tego segmentu  mogą teraz skorzystać z niższej marży i obniżonej prowizji.

W ramach specjalnej oferty konsolidacji kredytów, ING Bank Śląski proponuje klientom obniżenie miesięcznego obciążenia i zastąpienia kilku pożyczek jedną pożyczką w ING. Nowa oferta skierowana jest również do klientów, którzy chcą przenieść linię kredytową z innego banku oraz do Wspólnot Mieszkaniowych, które są zainteresowane skonsolidowaniem posiadanych kredytów. Ze specjalnych warunków można skorzystać posiadając nawet jeden kredyt w innym banku. Decydując się na przeniesienie kredytu, klienci nie ponoszą kosztów prowizji za udzielenie kredytu i mogą skorzystać z niższej marży.

Chcemy zachęcić przedsiębiorców do sprawdzenia dostępnych ofert na rynku i obliczenia, jaka oferta jest dla nich najlepsza. Wraz z doradcą mogą ocenić czy obniżenie kosztów ich działalności jest możliwe. A zmniejszenie wydatków dla przedsiębiorców jest bardzo istotne – powiedział Jacek Tyczka, Manager Wydziału Produktów Kredytowych dla Przedsiębiorców w ING Banku Śląskim. Konsolidując kredyt należy wziąć pod uwagę nie tylko odsetki, ale również inne koszty ponoszone w związku z zaciągniętym kredytem – dodał Jacek Tyczka.

Aby skorzystać z nowej oferty dla przedsiębiorców, wystarczy złożyć wniosek w dowolnym oddziale lub za pośrednictwem ING BankOnLine do 31 stycznia 2016 r.

Więcej informacji na temat oferty kredytowej dla przedsiębiorców na www.ingbank.pl

źródło: ING Bank Śląski