ING z tytułem Poland’s Best Employers 2022

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w kategorii „Banki i usługi finansowe” i jednocześnie znalazł się w TOP 10 wszystkich firm ujętych w rankingu 300 Najlepszych Polskich Pracodawców przygotowanym przez Forbes Polska i firmę Statista. To wyróżnienie trafiło do ING już po raz drugi z rzędu. Zestawienie prezentuje firmy, których wybitne osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy.

– Wyróżnienie przyznane po raz drugi z rzędu potwierdza, że niezależnie od okoliczności cały czas się rozwijamy jako pracodawca. Definiujemy pracę na nowo, poznajemy nowe sposoby uczenia się i nowe kompetencje. Robimy to razem z naszymi pracownikami – z troską o nich, ich potrzeby i świat, który nas otacza. Wierzymy, że dobre miejsce pracy to takie, w którym czujemy się komfortowo, możemy być sobą i po prostu robić swoje – podkreśla Maja Chabińska-Rossakowska, Dyrektor HR w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski dba o well-being pracowników zgodnie z czterema priorytetami: Zdrowie, Aktywność, Energia i Finanse. Działania z tego obszaru obejmują różne aspekty funkcjonowania pracownika w organizacji, a także samej organizacji. Składają się na nie m.in. działania profilaktyczne, utrzymywanie zdrowej równowagi między życiem prywatnym i zawodowym, czy też aktywne uprawianie sportu. Na różne sposoby bank zachęca pracowników także do świadomego zarządzania domowym budżetem i dbania o finansową przyszłość.

Informacje na temat sposobu pracy, kultury organizacyjnej w ING Banku Śląskim znajdują się na stronie: www.ing.pl/kariera

Lista 300 Najlepszych Polskich Pracodawców sporządzona została na podstawie kwestionariusza, dostępnego za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz na stronie forbes.pl. Ankietę wypełniło łącznie ponad 20 tysięcy pracowników. Badanie trwało od września do października 2021 roku, a jego podstawą była sporządzona przez zespół Statisty lista ok. 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.

ŹRÓDŁOING Bank Śląski