ING zaprasza na FEST Festival 2023

FEST Festival coraz bliżej. ING zaprasza FESTiwalowiczów do atrakcyjnej chill zone i do udziału w różnych atrakcjach.

ING Bank Śląski jest blisko swoich klientów, wspiera ich na co dzień i towarzyszy w różnych życiowych aktywnościach. Również na festiwalu asystuje im w najważniejszych festiwalowych aspektach: dba o relaks dla zmęczonych całodniową zabawą w strefie chillu i dodatkowe atrakcje. Na całym terenie festiwalu ING zapewnił aż 700 miejsc do ładowania zasilanych w części energią słoneczną.

W specjalnej strefie odpoczynku ING „Między zwrotkami” na uczestników będą czekały leżaki, hamaki i pufy. Do ich dyspozycji będą też ładowarki zasilane w części energią słoneczną. Od 10 do 12 sierpnia można będzie wziąć udział w warsztatach customizacji ubrań z Oskarem Maceli oraz ozdobić swoje ubranie za pomocą SITODRUKU.  Nie zabraknie wyjątkowych gości – będzie okazja spotkać się z bryską i braćmi Kacperczyk. Bank przygotował wiele gadżetowych niespodzianek, w tym wyjątkowe bluzy z limitowanej edycji od Kamuflage oraz gadżety z upcyclingu banerów reklamowych jak maty, plecaki i nerki.

ING będzie obecny również w strefie FEST Talk, gdzie będzie można posłuchać ekspertów i ekspertek wypowiadających się na różne tematy. ING będzie współorganizatorem dwóch spotkań:

– w czwartek 10 sierpnia o godzinie 15:00, podczas którego została zaplanowana pra premiera filmu dokumentalnego o braciach Kacperczyk, który powstał w ramach konkursu Papaya New Directors. Zaraz po nim odbędzie się spotkanie z bohaterami filmu: Pawłem i Maćkiem Kacperczyk oraz reżyserką filmu: Bogną Kowalczyk. Więcej o filmie tu.

– w piątek 11 sierpnia o godzinie 14:00 dotyczącego rozwijania swojego talentu i budowania niezależności w branżach artystycznych.

We współpracy z organizatorem FEST Festival zostały wyprodukowane wielorazowe kubki z logo ING w 12 wzorach nawiązujących do festiwalowych scen. Będą one dostępne we wszystkich strefach gastronomicznych.

Dodatkowo ING przygotował Niezbędnik Festiwalowicza w aplikacji Moje ING, w którym klienci znajdą wiele przydatnych funkcjonalności – między innymi bilety na komunikację miejską, przelewy na telefon do rozliczania się ze znajomymi, kartę w telefonie oraz kody rabatowe do ogarnięcia festiwalowej stylówki.

Dostępne zniżki:

  • 20% rabatu na produkty INGLOT
  • 15% rabatu na produkty Sephora
  • 25% rabatu na produkty Adidas
  • 10% rabatu na Answear.com
  • 20% rabatu na produkty New Balance na nbsklep.pl
  • 10% rabatu na FlixBus

Więcej tu: www.ing.pl/fest

ING Bank Śląski po raz drugi został partnerem FEST Festival, który będzie trwał od 9 do 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie.

ŹRÓDŁOING Bank Śląski