Karta w euro za 0 zł – jak sprytnie płacić za granicą?

Chciałeś kiedyś zapłacić za zakupy w zagranicznym sklepie internetowym, a nie miałeś karty walutowej? Wyjeżdżałeś za granicę i byłeś zaskoczony wysokością opłat, jakie Twój bank pobiera za jej wydanie? Dzięki tej karcie w euro nie musisz martwić się prowizjami i opłatami!

Według przeprowadzonego przez TNS w 28 państwach badania Global Consumer Tracker Polacy chętniej niż inni Europejczycy płacą kartą za granicą (48% vs. 45%). W ten sposób regulujemy należności w sklepach, restauracjach i za bilety wstępu do atrakcji turystycznych. Teraz kartę do płatności w euro możesz mieć za darmo dzięki promocji w kantorze internetowym Rkantor.com.

Jak to działa? Klient wymienia walutę w Rkantor.com i za darmo przelewa ją na konto w euro w Raiffeisen Polbank (przelew jest natychmiastowy, księgowany w max. 15 min.). Do tego konta „podpięta” jest karta w euro, której swobodnie może używać za granicą – wszystko za darmo, a wypłata z bankomatu to tylko 2 euro!

Opłaty za kartę w ramach promocji Rkantor.com i Raiffeisen Polbank:

Wydanie karty Utrzymanie karty Płatności bezgotówkowe za granicą Konto w euro do karty Wypłata z bankomatu za granicą
0 zł 0 zł* 0 zł 0 zł 2 euro

*w pierwszym roku użytkowania karty, w kolejnych latach karta jest darmowa pod warunkiem dokonania nią 3 płatności bezgotówkowych w roku kalendarzowym.

Jak wyrobić kartę? Wszystko załatwisz online, bez wychodzenia z domu:

  1. Aktywuj konto w Rkantor.com.
  2. Złóż wniosek o kartę pod tym linkiem i podpisz umowę, którą dostarczy Ci kurier.
  3. Odbierz kartę, którą wyślemy Ci pocztą.

Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci Rkantor.com.

Promocja trwa od 1 grudnia 2017 do 27 kwietnia 2018!

Rkantor.com to kantor internetowy Raiffeisen Polbank, do korzystania z którego nie trzeba zakładać konta w banku. To bezpieczna platforma do wymiany walut po najlepszych kursach, która daje darmowy dostęp do 19 kont walutowych i umożliwia zlecanie przelewów zagranicznych do 245 państw w stałych stawkach – dla euro jest to 1 euro, dla pozostałych walut maksymalnie 15 zł, niezależnie od wysokości przesyłanej kwoty. Przelewy w złotówkach i walutowe do 14 największych polskich banków (w tym Raiffeisen Polbank) są darmowe i księgowane natychmiast – do 15 min.

Wypłata euro w gotówce w Rkantor.com

Rkantor.com to pełne rozwiązanie, dzięki któremu można nie tylko wymienić walutę po najlepszym dostępnym na rynku kursie (klienci mogą wymieniać waluty za 0 zł w Programie Punktowym; mają też Gwarancję Najlepszego Kursu) i zlecić przelew zagraniczny. Euro można za darmo wypłacać w oddziałach Raiffeisen Polbank w całej Polsce – waluta jest dostępna po 30 min. od momentu złożenia zlecenia w Rkantor.com.

– Rkantor.com planuje udostępnić klientom własną kartę wielowalutową – mówi Tomasz Mikoda, prezes Raiffeisen Solutions, spółki prowadzącej kantor internetowy Rkantor.com. – Karta w euro udostępniona przy współpracy z Raiffeisen Polbank to odpowiedź na potrzeby rynku – jak wynika z badań przeprowadzonych przez Polską Izbę Turystyki, wśród najpopularniejszych kierunków wyjazdów Polaków w 2017 roku znalazły się Grecja i Hiszpania. Płatność kartą w tych państwach daje klientom dużą swobodę w dysponowaniu środkami – mówi Tomasz Mikoda.

ŹRÓDŁORkantor.com