Karta Filmowa Visa trafia do rąk Klientek i Klientów, a wraz z nią – cały festiwal promocji

Bank BNP Paribas, kontynuując i rozwijając swoje zaangażowanie w promocję kinematografii i otaczającej jej kultury filmowej, poszerza swoją ofertę dla miłośniczek i miłośników srebrnego ekranu oraz nawiązuje nowe partnerstwa, które szczególnie ucieszą kinomanki i kinomanów. Zniżki do kina, dostęp do CANAL+ online oraz szansa na wyjazd do Hollywood – to wszystko czeka użytkowniczki i użytkowników Konta z Kartą Filmową Visa!

Od ponad 100 lat Bank BNP Paribas wspiera kino zgodnie ze swoim hasłem “We Love Cinema”. Ten zwrot przyświeca bankowym inicjatywom skierowanym pod adresem pasjonatek i pasjonatów kinematografii – których najnowszym wyrazem jest poszerzenie i rozbudowanie oferty wokół Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Filmową Visa. Od lipca tego roku każda posiadaczka i każdy posiadacz Konta Otwartego na Ciebie mógł zaaplikować o mobilną Kartę Filmową Visa. Pozytywna reakcja Klientów sprawiła, że bank zdecydował o dalszym rozwoju tego produktu.

Obecni i nowi klienci uzyskają dostęp do nowych możliwości w ramach oferty Konta z Kartą Filmową, wśród których znajduje się również fizyczna Karta Filmowa Visa, która do tej pory dostępna była jedynie poprzez aplikację GOmobile. Karta jest ozdobiona wyjątkową grafiką Andrzeja Pągowskiego. Na tym jednak nowe propozycje się nie kończą.

By ułatwić Klientom i Klientkom bycie na bieżąco z najnowszymi produkcjami, Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Filmową Visa daje użytkownikom 20% zniżki na bilety w kasie kina i barze kinowym w popularnej sieci kin Cinema City, już od 10 października. Bank nie zapomina też o tych osobach, które wolą oglądać filmy w domu: aktywacja Karty Filmowej Visa (fizycznej bądź mobilnej) umożliwi uzyskanie dostępu do 6 miesięcy do serwisu CANAL+ online, poprzez regularne korzystanie z Konta.

Jednak największą gratką dla miłośników filmów stanowić będzie możliwość zobaczenia legendarnej Fabryki Snów – Hollywood. Każdy posiadacz i posiadaczka Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Filmowa Visa może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest m.in. wyjazd do Hollywood. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie dotyczące wizji siebie w hollywoodzkiej produkcji. Autorzy dwóch najlepszych odpowiedzi spędzą z osobą towarzyszącą 5 dni w Los Angeles z dedykowanym opiekunem i przewodnikiem, zwiedzając parki filmowe i doświadczając wyjątkowych miejsc związanych z produkcją kinematograficzną.

Na tym jednak nie koniec! Pozostałe nagrody, choć mniejsze w skali, są także nie do przegapienia dla kinomanek i kinomanów. Wśród nich jest okazja zobaczenia z bliska autentycznego planu filmowego, dostęp do platformy VOD Green Film Festival (którego bank jest sponsorem), a także sprzęt do domowego cieszenia się filmami: projektory i retro maszynki do popcornu.

– Niezapomniane filmowe emocje towarzyszą naszym Klientkom i Klientom przez cały rok, niezależnie od tego, czy jesteśmy w środku sezonu festiwalowego, czy też w spokojniejszych filmowo miesiącach. Poszerzenie naszej „kinowej” oferty umacnia naszą pozycję banku dla pasjonatów kina, którzy prócz i tak wygodnego, przystosowanego do ich potrzeb, pozbawionego opłat za prowadzenie rachunku Konta Otwartego na Ciebie dostają wyjątkową kartę Visa, a także okazję do skorzystania z tematycznych promocji i konkursów – mówi Aldona Skarbek-Jakubowska, Tribe Leader, zarządzający obszarem Bankowości Codziennej w Banku BNP Paribas.

Nowa odsłona “Konta Otwartego na Ciebie” z Kartą Filmową Visa skierowana jest do nowych i już istniejących Klientek i Klientów. Kartę fizyczną mogą uzyskać zarówno istniejący posiadacze jej mobilnej wersji (w ofercie od 1.07.2023), a także osoby, które założą konto po 1.10.2023. Wszyscy posiadacze Karty Filmowej w którejkolwiek jej postaci uzyskują zniżki do Cinema City oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie z szansą na wyjazd do Hollywood. Z kolei dostęp do drugiej odsłony promocji z CANAL+ online stanowi ofertę dla osób, które założą Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Filmową Visa po 1.10.2023, ale przy tym nie miały rachunku w Banku BNP Paribas co najmniej od 1.10.2022.

Za otwarcie i prowadzenie konta dla osób do 26 roku życia nie są pobierane żadne opłaty. Dla pozostałych Klientek i Klientów banku, opłata wynosi 7 zł lub 2 zł, pod warunkiem spełnienia określonych warunków. Aby skorzystać z preferencyjnej stawki, należy zalogować się co najmniej raz do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym, wyrazić zgodę na komunikację marketingową z bankiem oraz wykonać co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą w poprzednim miesiącu kalendarzowym. O konto z Kartą Filmową można zawnioskować w prawie 400 Centrach Klienta (oddziałach) banku na terenie całej Polski. Szczegóły akcji dostępne są na stronie: www.bnpparibas.pl/kartafilmowa.

ŹRÓDŁOBNP Paribas Bank Polska