Korzyści dla klientów w Dzień Credit Agricole

Klienci, którzy w czwartek 18 czerwca wezmą udział w Dniu Credit Agricole, mogą miło spędzić czas oraz skorzystać z oferty produktowej banku na preferencyjnych warunkach.

Dzień Credit Agricole odbędzie się w placówkach banku w całej Polsce. To inicjatywa, podczas której pracownicy banku – z oddziałów i centrali –  w trakcie akcji animacyjnych zorganizowanych wokół placówek, spotykają się z obecnymi klientami oraz nawiązują relacje z nowymi klientami i partnerami biznesowymi.

– Na coroczną organizację Dnia Credit Agricole zdecydowaliśmy się dlatego, że chcemy być bankiem bliskim klientowi, wyróżniającym się umiejętnością nawiązywania i utrzymywania przyjaznych relacji. Jest to szczególnie ważne w dzisiejszym trudnym otoczeniu makroekonomicznym. – wyjaśnia Katarzyna Tomczyk-Czykier, dyrektor Pionu Rozwoju i Wsparcia Bankowości Detalicznej.

Klienci mogą zatem przyłączyć się do zabawy prowadzonej przez konferansjera czy obejrzeć inscenizację teatralną, a także dowiedzieć się o ofercie banku. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Będą mogły pomalować sobie twarz, porozmawiać z clownem czy wziąć udział w warsztatach plastycznych. Na wszystkich przybyłych czeka też poczęstunek.

Aby jeszcze lepiej poznać oczekiwania swoich klientów, pracownicy placówek poproszą o wypełnienie ankiety. Każdy klient, który się na to zgodzi i zostawi swoje dane, w podziękowaniu otrzyma miły upominek oraz certyfikat uprawniający do skorzystania z promocyjnej oferty otwarcia konta. Dzięki niej klienci mogą zdobyć do 1000 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku. Składa się na to 100 zł za otworzenie konta ze zleceniem przelewu wynagrodzenia i pierwszy wpływ środków (min. 1500 zł), 100 zł za przeniesienie konta z przelewem wynagrodzenia z innego banku, do 300 zł za opłacanie rachunków z konta w Credit Agricole oraz do 500 zł za korzystanie z usługi CAsaver ułatwiającej oszczędzanie dzięki zaokrągleniom transakcji kartą debetową.

Z okazji Dnia Credit Agricole bank wprowadza też specjalną ofertę Klubu Rabatowego, która będzie obowiązywać do końca lipca 2015 r., także w placówkach partnerskich. Klienci, którzy potrzebują nowej lodówki, zapłacą za nią 10 proc. taniej, jeśli kupią ją w stacjonarnym sklepie RTV EURO AGD. Otrzymają też 15 zł zniżki na zakupy powyżej 200 zł w sklepie internetowym bdsklep.pl. Klub Rabatowy pamięta o tych, którzy chcą kupić kosmetyki na wakacje. 35 zł rabatu na zakupy powyżej 200 zł czeka na nich w sklepie internetowym Perfumerii Douglas. Klubem Rabatowym objęte są wszystkie karty płatnicze wydawane przez Credit Agricole Bank Polska oraz karta partnerska RTV EURO AGD.

plakat

źródło: Credit Agricole