Korzystne zmiany w MIKRO Kredycie PlusBanku

PLUS BANK S.A. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów znacznie uprościł zasady przyznawania MIKRO Kredytu. MIKRO Kredyt to produkt PlusBanku zapewniający konkurencyjne cenowo finansowanie wydatków związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej dedykowany przedsiębiorcom z sektora Mikro oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP). W ramach wprowadzonych zmian, PlusBank m. in. odstąpił od wymogu materialnego zabezpieczenia dla kredytu w wys. do 300 tys. zł, wprowadzając jednocześnie jednolitą stawkę marży i prowizji w wysokości 5%.

 

Za MIKRO Kredytem przemawiają:

  • atrakcyjne parametry cenowe – marża kredytowa do 5%,
  • brak hipotecznego zabezpieczenia – kredyt do 300 tys. zł zabezpieczony tylko gwarancją de minimis BGK,
  • okres finansowania do 36 miesięcy,
  • powiązanie z MIKRO Pakietem (tj. rachunek bieżący, karta płatnicza i platforma elektroniczna) w ofercie za „0 zł”, dostępnym w ponad 1200 punktach Plusa i Cyfrowego Polsatu,
  • w MIKRO Ofercie biuro rachunkowe bezwarunkowo za 1 miesiąc obsługi za „0 zł”.

 

Jak zaznacza Konrad Trzonkowski, Dyrektor Departamentu Klientów Instytucjonalnych PLUS BANK S.A. – „wprowadzony przeszło rok temu do oferty Banku MIKRO Kredyt spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych klientów, jednakże wychodząc naprzeciw dalszym ich oczekiwaniom, istotnie uprościliśmy obowiązujące dotychczas warunki, zwłaszcza w kontekście klientów nieposiadających materialnego zabezpieczenia kredytu. Teraz kredyt do 300 tys. zł dostępny jest bez zabezpieczenia hipotecznego na konkurencyjnych cenowo warunkach, tj. z marżą kredytową do 5%.

Zaproponowane przez PlusBank zmiany to istotne benefity dla przedsiębiorców, które w naszej ocenie będą skutkować wzrostem zainteresowania szeroką ofertą Banku wśród klientów instytucjonalnych, a w efekcie przyczynią się do rozwoju działalności gospodarczej w sektorze MŚP i Mikro firm.”

MIKRO Pakiet oferowany jest przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą, a także firmom o ugruntowanej pozycji rynkowej zainteresowanych konkurencyjną ofertą PLUS BANK S.A. O MIKRO Kredyt można ubiegać się już po 12 miesiącach prowadzania własnego biznesu. MIKRO Kredyt w PLUS BANK S.A. udzielany jest przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego S.A. w ramach programu de minimis.

 

Mikro Kredyt dostępny w Oddziałach i Centrach Korporacyjnych PLUS BANK S.A.

 

Źródło: PLUS BANK S.A.