mBank: Otwórz się na wyjątkowe spotkania z mBankiem

3 sierpnia startuje 29. Pol’and’Rock Festival. mBank wspiera to wydarzenie od pięciu lat jako mecenas Akademii Sztuk Przepięknych. ASP to miejsce ważnych spotkań i rozmów. W tym roku gościem specjalnym Akademii będzie Martyna Wojciechowska. W namiocie ASP pojawi się także m.in. Marek Dyjak oraz Katarzyna Kolenda-Zaleska i Marta Kuligowska. Dla festiwalowiczów mBank przygotował też pamiątkową kartę płatniczą i festiwalowe gadżety: koszulki, czapki i worki.

Pol’and’Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych, organizowany jest od 1995 roku przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. mBank jest partnerem tego festiwalu od 2018 roku, kiedy to objął swoim mecenasem Akademię Sztuk Przepięknych, czyli festiwalowe „centrum wymiany myśli”. W wielkim namiocie z uczestnikami   imprezy spotykają się wielcy, inspirujący ludzie, by dyskutować o ważnych sprawach: życiu, polityce, naszej przyszłości. Gościli tam m.in. Elżbieta Dzikowska, Tadeusz Mazowiecki, Katarzyna Nosowska, Olga Tokarczuk, Tomasz Siekielski, Wojciech Smarzowski czy Lech Wałęsa.
W tym roku na lotnisko Czaplinek-Broczyno przyjadą równie znamienite postacie, m.in. Marek Dyjak  i Katarzyna Kolęda Zalewska oraz Marta Kuligowska, a gościem specjalnym będzie Martyna Wojciechowska (dziennikarka, podróżniczka, autorka książek, założycielka Fundacji UNAWEZA, prowadząca i pomysłodawczyni programu „Kobieta na krańcu świata”, który emitowany jest w ponad 60 krajach na świecie!). Z Martyną będzie można podyskutować o tym czy niemożliwe rzeczywiście nie istnieje. Rozmowę z nią poprowadzi znakomity dziennikarz radia 357 – Tomasz Gorazdowski. Spotkanie odbędzie się 5 sierpnia o godz. 13:30. A osoby, które nie wybierają się na festiwal, będą mogły je obejrzeć online (podobnie jak resztę rozmów na ASP) na profilach facebookowych mBanku oraz Pol’and’Rock Festival, a także na kanale Kręcioła na YouTubie. Ponadto, podczas trwania rozmów, można też zdalnie zadawać pytania. Aby to zrobić należy wejść na stronę mojeASP.pl. Szczegóły i harmonogram wszystkich spotkań znajduje się na www.mBank.pl/ASP.
fot. Mariusz Janiszewski

fot. Mariusz Janiszewski

Pamiątkowa karta, po raz pierwszy w technologii blind notch

Festiwalowa karta od mBanku to już tradycja. Co roku projektuje ją sam Jurek Owsiak, a jej motyw przewodni jest inspirowany identyfikacją wizualną całego festiwalu. Karta wydawana jest w dwóch wersjach: fizycznej i mobilnej – dostępnej od razu na telefonie. Ta pierwsza, w tym roku, wzbogacona została o niewielkie wcięcie, które ułatwi korzystanie z niej osobom słabowidzącym i niewidomym. Dzięki niemu mogą one szybko zorientować się gdzie na karcie jest chip i symbol płatności zbliżeniowych, czyli elementy ważne dla prawidłowego dokonania płatności (włożenia karty do bankomatu czy przyłożenia jej do terminala). Klienci mBanku karty mogą zamówić za pośrednictwem serwisu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej jako kolejne do swojego rachunku. Nowi klienci, aby skorzystać z oferty, powinni najpierw założyć konto w mBanku.
PolandRock_Karta_1080x1080_v15.jpg

Gadżety, fotobudka i tatuaże

Kartę będzie można też zamówić bezpośrednio na festiwalu – w punkach oznaczonych logo mBanku, zlokalizowanych w pasażu i przy ASP. Osoby, które to zrobią dostaną w prezencie specjalne, festiwalowe  gadżety: koszulkę projektu Jurka Owsiaka, worek, czapkę i wachlarz.
Oprócz tego w strefie przy ASP, mBank postawi fotobudkę, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Jedno zabrać ze sobą, a drugie przyczepić na wielkiej tablicy wspomnień, która postawiona będzie obok budki. Dla wszystkich festiwalowiczów bank ma też drobne upominki: naklejki, tatuaże, magnesy, a także tabliczki z hasłami, takimi jak: mam dobre serce oraz fajnie się bawię. Bank zachęca do robienia sobie z nimi zdjęć i wrzucania ich na swoje profile w social mediach, by pozytywne, festiwalowe emocje rozprzestrzeniły się po sieci.
Impreza trwa od 3 do 5 sierpnia, więcej na jej temat na stronie polandrockfestival.pl
ŹRÓDŁOmBank