MojeBankowanie.pl partnerem VII Międzynarodowej Konferencji Bankowców MŚP, która odbędzie się już 25 Listopada!

SME Banking Club po raz siódmy organizuje międzynarodową konferencję z udziałem bankowców z sektora MŚP. Tym razem konferencja odbędzie się w wersji hybrydowej,

a więc zapraszamy zarówno do Krakowa, jak i przed ekrany komputerów!

CO CIĘ OMINIE JEŚLI NIE WEŹMIESZ UDZIAŁU W KONFERENCJI?

Po pierwsze: wręczenie nagród!

Już tradycją stało się, SME Banking Club rok podsumowuje rozdaniem nagród, nie inaczej będzie również w tym roku!

25 Listopada poznamy laureatów w kategoriach:

  • Best Online Banking for SMEs. CEE Region.  
  • Best Mobile Banking for SMEs. CEE Region.
  • Best Digital Lending for SMEs. CEE Region.
  • Best Digital Factoring for SMEs. CEE Region. 

Wybór laureatów odbył się na podstawie badań przeprowadzonych przez SME Banking Club.

Po drugie: networking live i online!

Organizatorzy stworzyli specjalną strefę networkingową w wersji online, w której to uczestnicy mogą wyszukać osoby, z którymi chciałyby nawiązać kontakt i wymienić się doświadczeniami. Dodatkowo podczas konferencji dostępna będzie specjalnie zaprojektowana wirtualna strefa wystawcy.  Jeśli jednak preferujesz spotkania twarzą w twarz przy herbacie i ciastku to również będzie to możliwe! Wystarczy dołączyć do konferencji w hotelu Park Inn by Radisson Krakówktóry znajduje się zaledwie 1,2 km od historycznego Zamku Wawelskiego.  Po konferencji można więc udać się na spacer po klimatycznym, krakowskim Rynku Głównym!

Po trzecie: prelegenci oraz tematy!

Ponad 20 prelegentów, a wśród nich, m.in.: Katalin Kauzli – dyrektor rozwoju biznesu w Partner HUB (Węgry), Betül Kurtulus – Dyrektor Regionalny CEE, SEE oraz Środkowy Wschód w FCi (Turcja), Enrique Caballero – Dyrektor Sprzedaży EMEA w Aware-Biometrics (USA), Adi Engel – ekspert branżowy i CMO w Vcita (USA), Claudio Cungi – Kierownik Produktu w  Strands (Hiszpania).

Polskę reprezentować będą, m.in: Michał Pawlik – CEO w SMEO, Patrycja Sobczyk – Senior Analyst w Asecco Poland, Paweł Jaszewski – Dyrektor Biura Transformacji i Digitalizacji w Banku BNP Paribas.

Prelegenci wnikliwie przedstawią tematy dotyczące, m.in.: sztucznej inteligencji i jej praktycznego zastosowania w bankowości, cyfryzacji usług finansowych dla klientów MŚP, płatności online oraz e – commerce, a także o tym jak wesprzeć sektor MŚP w poprawie kondycji finansowej w „nowej rzeczywistości”.

ORGANIZATOR

Organizatorem konferencji jest SME Banking Club – międzynarodowy związek bankowców MŚP, którego celem jest szerzenie informacji dotyczących globalnych, regionalnych i lokalnych rozwiązań banków dla sektora MŚP.

SME Banking Club przez 10 lat działania stał się wiodącą platformą networkingową pomiędzy bankami i innymi instytucjami finansowymi, przyczyniającymi się do rozwoju małych i średnich przedsiębiorców w czterech regionach: CEE, CIS, Kaukaz i MENA.

REJESTRACJA

Szczegółowe informacje i rejestracja: https://cee21.smebankingconference.com/

Zapraszamy!

ŹRÓDŁOSME Banking Club