Mojebankowanie.pl patronem medialnym VIII konferencji bankowców z regionu CEE organizowanej przez SME Banking Club, która odbędzie się w Pradze!

Każdego roku organizatorzy zaskakują wyjątkowymi prelegentami, nowymi tematami i szerokim networkingiem. W tym roku postanowili zaskoczyć jeszcze samą lokalizacją konferencji i zabierają nas do serca Pragi, gdzie tuż nad Wełtawą znajduje się historyczny Žofín Palace ! To właśnie w tych komnatach, 25 listopada 2022, bankowcy z rejonu CEE będą mieli przyjemność wymienić się kontaktami, poznać nowinki z branży, a przy okazji zwiedzić „Miasto Stu Wież”.

NAGRODY ZA ROK 2022!

Punktem konferencji, który co roku wzbudza niemałe emocje to gala rozdania nagród dla firm, które w danym roku wykazały się najciekawszymi innowacjami. Nominowani zostaną wyłonieni przez SME Banking Club na podstawie badań i rankingów obejmujących firmy z regionu Europy Środkowo – Wschodniej w kategoriach:

  • Best Online Banking for SMEs. CEE Region.  
  • Best Mobile Banking for SMEs. CEE Region.  
  • Best Digital Lending for SMEs. CEE Region.
  • Best Digital Factoring for SMEs. CEE Region. 

NETWORKING, STREFA EXPO, PANELE DYSKUSYJNE.

Ponad 30 prelegentów z różnych krajów, a pośród nich, m.in: Michał Tusznio (ING Bank Poland), Paweł Jaszewski BNP Paribas Bank Polska, Václav Mladěnka (Monet+), Christian Ruehmer (Q-Lana Inc), Enrique Caballero (Aware Inc. Biometrics), Katalin Kauzli (Charlie-India), eksperci gotowi podzielić się swoją wiedzą, panele dyskusyjne, w których uczestniczy publiczność, niezastąpiony networking twarzą w twarz oraz świetne, prawdziwie królewskie jedzenie! Właśnie dlatego nie może Was tam zabraknąć!

OFERTA SPECJALNA!

Do 1 września rabat w wysokość aż 20%!

Szczegóły i rejestracja: https://smebankingconference.com/

Zapraszamy!

ŹRÓDŁOSME Banking