Najkorzystniejsze oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w ING

Redakcja portalu Bankier.pl zestawiła wyniki cotygodniowych rankingów lokat z oprocentowaniem, które można zyskać na kontach oszczędnościowych. Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu kont oszczędnościowych nie wymagających założenia tradycyjnego ROR-u dla kwoty 1000 zł.

Jak podaje redakcja: „Na rynku kont oszczędnościowych można znaleźć konto oszczędnościowe, które będzie korzystniejsze od lokaty na 1M. Jest to Otwarte Konto Oszczędnościowe ING Banku Śląskiego, które jest oprocentowane na 3 proc. przez 4 miesiące (w ramach oferty Bonus na Start). Można jednak przedłużyć je o kolejne 4 miesiące, dzięki ofercie Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus). W obu przypadkach klienci mogą zarabiać 3 proc. na kwocie nieprzekraczającej 100.000 zł.”

W ramach oferty Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus skierowanej do klientów już oszczędzających z ING, bank proponuje 3% w skali roku na nowe środki. Natomiast klienci rozpoczynający oszczędzanie z ING mogą skorzystać z oferty specjalnej „Bonus na start”, pozwalającej również uzyskać 3% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w PLN. W przypadku obu ofert oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od otwarcia konta.

Więcej informacji na temat rankingu lokat i kont oszczędnościowych dostępnych na stronie Bankier.pl.

źródło: ING Bank Śląski