Nawet do 2000 zł w programie poleceń Nest Banku

To już IV edycja programu poleceń Nest Banku. Klienci mogą polecać konta – tutaj czeka na nich nawet do 2000 zł i kredyty – w tym przypadku nawet do 3000 zł. 

Nest! kontynuuje nagradzanie klientów, którzy polecają produkty banku. Po raz czwarty w ramach programu poleceń klienci mogą zyskać premię – zarówno za polecanie kont, jak i kredytów.

Nawet do 2000 zł za polecanie kont 

Obecnie prawie 25% kont w Nest! jest otwieranych z polecenia. Zyskują na tym zarówno obecni, jak i nowi klienci. Ile wynosi premia za polecanie naszych kont?

– 100 zł za polecenie Nest Konta, które będzie aktywne,

– 400 zł za polecenie BIZnest Konta, które będzie aktywne.

Zyskuje również osoba, która otworzy konto z polecenia:

– 100 zł za założenie Nest Konta, które będzie aktywne,

– 200 zł za założenie BIZnest Konta, które będzie aktywne.

Nawet do 3000 zł za polecenie kredytu 

Zarówno klient biznesowy, jak i indywidualny może polecać kredyt firmowy z gwarancją niższej marży lub limit w koncie. 1000 zł może zyskać klient Nest!, który poleci kredyt znajomemu przedsiębiorcy – tyle samo otrzyma osoba, której Nest Bank uruchomi kredyt. W ramach programu czeka też dodatkowa premia 2000 zł – otrzyma ją klient biznesowy, który poleci kredyt powyżej 200 tys. zł.

W Nest! trwa promocja związana z gwarancją niższej marży. Bank deklaruje, że marża kredytowa w ramach ofert „BIZnest Kredytu w Ratach – Przedsiębiorca” oraz „BIZnest Kredytu w Ratach – Profesjonalista” zostanie obniżona, jeśli klient przedstawi korzystniejszą ofertę lub umowę kredytu gotówkowego czy gotówkowo-konsolidacyjnego z innego banku.

Jak wziąć udział w programie? 

Wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Klient Nest! wypełnia prosty wniosek przystąpienia do programu poleceń oraz udziela zgody marketingowej na wszystkie kanały kontaktu. Otrzymany kod polecającego klient Nest! przekazuje znajomym, którzy mogą wykorzystać numer przy zakładaniu konta online lub wnioskowaniu o kredyt lub limit w koncie w oddziale/na infolinii.

Szczegóły programu poleceń, warunki i informacje o kredycie z gwarancją niższej marży oraz regulamin znajdują się na stronie nestbank.pl

ŹRÓDŁONest Bank