Nest Bank podwaja stawki za polecanie kont

Ruszyła kolejna, już III edycja programu poleceń w Nest Banku. Tym razem z jeszcze większymi, finansowymi korzyściami – za skuteczne polecenie konta klienci mogą zyskać 400 zł, a łącznie nawet 2000 zł.

Polecaj Nest Konto oraz BIZnest Konto
Program poleceń 2023.jpg
W ramach nowej edycji programu Nest Bank podwoił premie dla zaproszonego i polecającego. Obecnie mogą oni zyskać po 100 zł każdy za założenie i aktywne korzystanie z konta osobistego (Nest Konta). Dla polecających konta biznesowe benefity są jeszcze wyższe: premia dla zaproszonego (nowego klienta otwierającego konto firmowe) wzrasta ze 100 do 200 zł, natomiast polecający otrzymuje aż 400 zł.  Warto pamiętać, że polecający (zarówno w przypadku klientów indywidualnych jak i biznesowych) może zaprosić do założenia konta w Nest Banku dowolną liczbę osób lub firm, natomiast maksymalna premia na osobę wynosi 2000 zł.
Jak zyskać premię?  
Aby skorzystać z programu poleceń Nest Banku zaproszony musi założyć konto w aplikacji mobilnej lub wypełnić odpowiedni wniosek na stronie banku. Ważne, żeby otwierając konto, wprowadzić numer polecającego. Najszybszym rozwiązaniem jest założenie konta na selfie (konto na selfie). Aby otrzymać bonus, konto musi być aktywnie używane, czyli:
  • w ciągu jednego z pierwszych trzech miesięcy po otwarciu konta, zaproszony klient indywidualny musi zapewnić wpływy w wysokości 2 000 zł oraz wykonać minimum 5 dowolnych płatności, takich jak BLIK, płatność kartą lub przelew,
  • dla klientów biznesowych minimalny wpływ wynosi 5 000 zł, a liczba wymaganych płatności jest taka sama jak w przypadku konta indywidualnego (muszą być one wykonane w jednym z trzech pierwszych miesięcy po otwarciu konta).
Kto może zostać polecającym?  
Polecającym może zostać właściciel konta w Nest!, zarówno indywidualny, jak i biznesowy. Wystarczy, że zarejestruje się w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej do III edycji programu i przekaże znajomym swój numer polecającego. Regulamin akcji dostępny na stronie https://nestbank.pl/program-polecen/
Bonusy dla nowych klientów – nie tylko premia i darmowe prowadzenie konta 
III edycja programu poleceń obejmuje zarówno Nest Konto, jak i BIZnest Konto, najczęściej wybierane konta ofercie banku. Posiadacze tych rachunków nie płacą za prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wydawanie kart, a także wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet oraz BLIKIEM. Na klientów, którzy otworzyli konto od 11 maja 2023, czeka także atrakcyjna oferta konta oszczędnościowego (8,25% w skali roku przez 90 dni, po spełnieniu warunków aktywności). Przedsiębiorcy mogą też skorzystać z promocji, w której mogą zyskać aż 700 zł bonusu od banku oraz rabat na zakupy i aranżację wnętrz dla firm od IKEA za 1 zł.
ŹRÓDŁONest Bank