Nest Bank udostępnia porównywarki kont i kredytów firmowych

Nest Bank chce zapewnić swoim klientom najbardziej przyjazne rozwiązania na rynku bankowym i wprowadza dwie nowe funkcje na stronie internetowej – porównywarkę kont firmowych oraz porównywarkę kredytową.

Porównywarka kont firmowych
Porównywarka 2.jpg
To narzędzie, które powraca na stronę Nest Banku. Dzięki niemu, w prosty sposób, przedsiębiorcy mogą samodzielnie porównać koszty prowadzenia konta oraz usług bankowych, z których korzystają na co dzień, takich jak przelewy czy wypłaty gotówkowe – w Nest Banku i bankach konkurencyjnych.
Porównywarka pozwala określić liczbę miesięcznie wykonywanych operacji przez użytkownika, prezentuje jednostkowe koszty usługi oraz roczne koszty korzystania z konta. W ten sposób przedsiębiorcy mogą świadomie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.
Porównywarka 1.jpg
Porównywarka kredytowa  
Z pomocą drugiego narzędzia klienci mogą sprawdzić, o ile Nest Bank obniży ich raty w Pakiecie Korzystnym (konsolidacja). Wystarczy, że podadzą kwotę pozostałą do spłaty i wysokość raty.
Dodatkowo, jeżeli klient skorzysta z oferty konsolidacyjnej w Nest!, otrzyma premię w wysokości 3% przenoszonych zobowiązań.
 – Stawiamy na rozwiązania, które pomogą naszym klientom podejmować świadome decyzje finansowe – mówi Piotr Stankiewicz z Nest Banku. – Nie boimy się porównań i prezentujemy nasze produkty w prosty, przejrzysty sposób, pokazując realne korzyści finansowe i łatwość zarządzania finansami firmy z Nest Bankiem.
Porównywarka 4.png
Porównywarka kont firmowych znajduje się tutaj:
https://nestbank.pl/biznest-konto/  
Porównywarka kredytowa znajduje się tutaj:
https://nestbank.pl/pakiet-korzystny/
ŹRÓDŁONest Bank