Nowa promocja kart kredytowych w Deutsche Bank “Przenieś kartę” – Damy Ci więcej za mniej!

Każdy Klient, który zdecyduje się przenieść kartę kredytową do Deutsche Bank Polska, zyska atrakcyjne oprocentowanie 5,99% w skali roku zadłużenia z tytułu transakcji dokonanych kartą, w tym również z tytułu przelewu na spłatę zadłużenia na karcie innego banku. Co więcej, przelew ten jest bezpłatny. Dodatkowo Klienci, którzy zdecydują się przenieść kartę w ramach oferty specjalnej, mogą otrzymać wyższy od dotychczasowego limit kredytowy.

Nowym i obecnym Klientom, którzy nie posiadają jeszcze karty w Deutsche Bank Polska, Bank oferuje atrakcyjne warunki przeniesienia kart kredytowych. Klienci mogą przenieść maksymalnie dwie karty kredytowe, które można zamienić na jedną od Deutsche Bank.

Wraz z nową kartą Klienci otrzymają:

  • oprocentowanie 5,99% w skali roku zadłużenia z tytułu wszystkich transakcji bezgotówkowych i gotówkowych dokonanych kartą przez 12 miesięcy od dnia podpisania umowy,
  • możliwość łatwej spłaty zadłużenia na innych kartach bezpłatnym przelewem,
  • wyższy limit kredytowy na nowej karcie – nawet do 110% sumy limitów kart przenoszonych,
  • nieoprocentowany kredyt do 56 dni,
  • bezpłatne prestiżowe usługi Concierge dla kart Deutsche Bank typu World i Platinum obejmujące przykładowo organizację wyjazdów turystycznych w kraju i za granicą, dokonanie rezerwacji w restauracji, hotelu czy klubie sportowym, organizację opieki nad dziećmi, czy innych nawet nietypowych zamówień, rabaty i oferty specjalne w programach rabatowych Strefa Rabatów i MasterCardÒ Buy&Smile.

Promocja skierowana jest do wszystkich, którzy uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę lub wykonują wolny zawód i przeniosą z innego banku kartę kredytową posiadaną od co najmniej 6 miesięcy oraz przedstawią historię rachunku z przychodami obejmującą ostatnie 3 miesiące.

Osoby, które przeniosą karty do Deutsche Bank będą mogły wybrać dowolną kartę z oferty Banku, w tym kartę kredytową IQ World MasterCard z popartowym wizerunkiem Alberta Einsteina. Dla Klientów, którzy zdecydują się wymienić swoją dotychczasową kartę kredytową na kartę kredytową IQ od Deutsche Bank, czekają nagrody w programie lojalnościowym MasterCardÒ Rewards oraz zniżki i oferty specjalne w programie MasterCardÒ Buy&Smile.

Więcej informacji w Regulaminie promocji “Przenieś Kartę” na stronie https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/karty/promocja-przenies-karte.html?pm=submenu&pc=klienci-indywidualni-promocja-przenies-karte

źródło: Deutsche Bank