Nowość! Pasja muzyka – Bank Pekao jeszcze bliżej Młodych

Od 17 sierpnia Pekao dodaje kolejną opcję dla klientów pt. „PASJA MUZYKA: Jak nie teraz to kiedy dasz się porwać muzyce?” W ofercie banku pojawiła się możliwość zamówienia karty z wizerunkiem muzycznym, jak również wybrania tła muzycznego w aplikacji PeoPay. I to nie koniec niespodzianek. Czekają też bilety na koncerty oraz inne muzyczne nagrody.

Muzyka pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie. Pełni istotną rolę w życiu człowieka, dlatego wspieranie tej pasji pozwala też szeroko rozwijać ofertę banku oraz nadaje emocjonalny i wyróżniający się charakter. Wraz ze startem „pasji muzyki” nowi i obecni klienci mogą zamówić kartę do konta z wizerunkiem muzycznym oraz wybrać tło muzyczne w aplikacji PeoPay. Daje to możliwość wyrażenia siebie w każdym aspekcie swojego życia, nawet finansowym.

Dodatkowym bonusem dla posiadaczy karty „muzycznej” jest szansa na zdobycie aż 8000 punktów w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Zebrane punkty o wartości 100 zł można wymienić na nagrody muzyczne, np.: bilety na koncerty, vouchery do sklepów oraz subskrypcje do platform streamingowych, słuchawki lub głośniki. Promocja trwa do 21.01.2024 r. Warto dodać, że klienci Pekao korzystający z programu Mastercard Bezcenne Chwile mogą szybciej odbierać nagrody i otrzymywać 2 punkty za każde wydane 50 zł kartą do konta i nawet 5 punktów za płatności kartą kredytową.

Jakie jeszcze korzyści niesie za sobą otwarcie konta przez młodych? Przede wszystkim osoby, które nie ukończyły 26. roku życia korzystają z konta bez opłat za jego prowadzenie, obsługę karty i wypłacają pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą za 0 zł. Wybór karty z niestandardowym wizerunkiem również jest darmowy.

– W Banku Pekao wspieramy młodych ludzi w odpowiedzialnym dorastaniu, pielęgnując przy tym ich pasje – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych. – „Pasja muzyka” to nie tylko możliwość wizualizacji karty płatniczej i aplikacji PeoPay. Jest to także szansa na wyrażenie siebie, swojego wewnętrznego muzycznego „ja”. Poprzez atrakcyjne promocje, chcemy inspirować i umożliwiać młodym pogłębianie swojego hobby w wyjątkowy i ekscytujący sposób – dodaje.

Otwarcie konta w Banku Pekao łączy się z atrakcyjnymi promocjami i nagrodami. Biorąc udział w IX edycji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę” klient może otrzymać do 200 zł premii Wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne na selfie i spełnić pozostałe proste warunki, tzn. mieć ukończone 18 lat, być obywatelem Polski i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu trzech kolejnych miesięcy.

Personalizacja karty, aplikacji oraz bonusy to nie wszystkie niespodzianki oferowane przez Pekao. Punktem kulminacyjnym obecnej promocji jest koncert JIMEK & GOŚCIE HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU II. SYMFONICZNY RAP NA ŚLĄSKIM. Wydarzenie odbędzie się 16 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bank Pekao jest jego Partnerem Strategicznym. Na scenie wystąpią ulubieńcy młodzieży a oprawę muzyczną zapewni Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.