Opłaca się opłacać z Kontem ZawszeDarmowym Banku Pocztowego

Bank Pocztowy wprowadził właśnie promocję Konta ZawszeDarmowego. Zakładając Konto i opłacając z niego rachunki można w ciągu 5 miesięcy zyskać nawet 100 zł.

Konto ZawszeDarmowe Banku Pocztowego otworzyć można od ręki w dowolnej placówce Banku Pocztowego czy Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Teraz warto zrobić to tym bardziej, że wystartowała właśnie promocja, w ramach której Bank zwróci 10% wartości rachunków opłacanych z Konta.

– Konto ZawszeDarmowe to nasz flagowy produkt. Teraz, dla Klientów otwierających je w ramach najnowszej promocji Banku Pocztowego, będzie ono jeszcze atrakcyjniejsze. Przez kolejnych 5 miesięcy od dnia otwarcia rachunku Klienci mogą uzyskać zwrot 10% wartości opłaconych z konta rachunków – do 20 zł miesięcznie. Łatwo policzyć, że można w ten sposób zyskać aż 100 zł – mówi Karolina Stefanowicz, Zastępca Dyrektora Departamentu Bankowości Detalicznej Banku Pocztowego.

By tak było w okresie trwania promocji należy otworzyć Konto ZawszeDarmowe w Banku Pocztowym, zapewnić miesięczne wpływy na Konto w wysokości 1000 zł oraz opłacać z niego rachunki.

Inne korzyści z posiadania konta Banku Pocztowego to m.in. darmowe na zawsze prowadzenie rachunku, prosta i wygodna bankowość internetowa, tańsze ubezpieczenia dostępne w ofercie Banku i Poczty,  zwrot 10 % wydatków poniesionych na zakup znaczków, nadanie listów i paczek.

Regulamin promocji dostępny jest na www.pocztowy.pl oraz w sieci placówek Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

źródło: Bank Pocztowy