Pakiety medyczne PZU Zdrowie dostępne dla mikroprzedsiębiorców w Banku Pekao

Bank Pekao w trosce o zdrowie swoich klientów – mikroprzedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą – wprowadził możliwość skorzystania z oferty pakietów medycznych PZU Zdrowie w specjalnej ofercie cenowej dla klientów banku.

Dane Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej pokazują, że coraz więcej Polaków prowadzi jednoosobowe działalności gospodarcze. W 2021 r. liczba ta wynosiła ponad 2,5 mln. Dlatego Bank Pekao S.A. wprowadził atrakcyjną ofertę dla mikroprzedsiębiorców, którzy założyli w Banku Pekao Konto Przekorzystne Biznes. Za założenie i prowadzenie konta mogą zyskać aż 2 000 zł premii rocznie. Dodatkowo nawet przy niewielkich obrotach firmy, bank oferuje im roczne zwolnienie z opłat za konto oraz za kartę. Od 19 kwietnia 2022 r. do tego pakietu korzyści dochodzi możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej w ramach oferty PZU Zdrowie, w specjalnej ofercie cenowej wyłącznie dla klientów Banku Pekao S.A.

Pakiety medyczne oferowane przez PZU Zdrowie dla klientów Banku Pekao umożliwiają m.in. dostęp do szerokiego zakresu konsultacji lekarskich czy usług i badań specjalistycznych. Klienci banku preferujący konsultacje stacjonarne, powinni zwrócić uwagę na Pakiet Podstawowy z wizytami u lekarzy. Z kolei klientów wybierających zdalny model obsługi, może zainteresować Pakiet Mini, gdzie oferuje się konsultacje telemedyczne. Dostępne są również jednorazowe wizyty u specjalistów w ramach Pakietu Jednorazowej Konsultacji Stacjonarnej lub Pakietu Jednorazowej Konsultacji Zdalnej.

Dodatkowo do wyboru jest również specjalna oferta w ramach Pakietu Zdrowa Kobieta i Pakietu Zdrowy Mężczyzna. To wyjątkowa propozycja na rynku obejmująca jednorazowe wykonanie szerokiej palety badań specjalistycznych skierowanych dla wybranej płci oraz pojedynczej konsultacji internisty.

– Dodanie klientom firmowym Banku Pekao S.A. możliwości skorzystania z oferty pakietów medycznych PZU Zdrowie to kolejna odsłona realizacji strategii Banku Pekao i hasła „Odpowiedzialny Bank” – mówi Michał Karczewski, Dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A. – Obecnie jeszcze bardziej niż kiedyś powinniśmy pamiętać o zdrowiu prowadząc biznesy i realizując się zawodowo. Dlatego razem z PZU Zdrowie wyszliśmy naprzeciw tym potrzebom i umożliwiliśmy przedsiębiorcom dostęp do informacji o usługach medycznych w atrakcyjnych cenach, dzięki którym będą mogli zadbać o swoje zdrowie – dodaje.

Klienci Banku Pekao mają do wyboru sześć pakietów medycznych oferowanych przez PZU Zdrowie:

  • Pakiet Podstawowy, obejmujący:

– nielimitowane wizyty u lekarzy z zakresu opieki specjalistycznej w formie stacjonarnej – 14 specjalizacji

– nielimitowane konsultacje telemedyczne u lekarzy z zakresu 15 specjalizacji dostępne każdego dnia, w tym również podstawowa opieka zdrowotna (internista, lekarz medycyny rodzinnej)

– wizyty u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (internista, lekarz medycyny rodzinnej) w formie stacjonarnej – 2 razy bezpłatnie

– wizyty u psychologa lub lekarza psychiatry – 2 razy bezpłatnie dostępne zarówno w formie stacjonarnej oraz jako konsultacje telemedyczne

– ponad 300 rodzajów badań diagnostycznych – bezpłatnie lub ze zniżką.

  • Pakiet Mini, obejmujący:

– nielimitowane konsultacje telemedyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (internista, lekarz medycyny rodzinnej)

– nielimitowane konsultacje telemedyczne z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej – 13 specjalizacji

– wizyty u lekarzy z zakresu 16 specjalizacji w formie stacjonarnej – 2 razy bezpłatnie ( podstawowa opieka zdrowotna oraz opieka specjalistyczna)

– podstawowe badania profilaktyczne.

  • Pakiet Zdrowa Kobieta, umożliwiający:

– wykonanie najważniejszych dla każdej kobiety badań

– ocenienie stanu swojego zdrowia

– wykluczenie lub rozpoznanie na wczesnym etapie ewentualne choroby.

  • Pakiet Zdrowy Mężczyzna, pozwalający na:

– wykonanie najważniejszych dla każdego mężczyzny badań

– ocenienie stanu swojego zdrowia

– wykluczenie lub rozpoznanie na wczesnym etapie ewentualne choroby.

  • Pakiet Jednorazowej Konsultacji Stacjonarnej, zapewniający 1 wizytę stacjonarną u jednego z lekarzy z 30 różnych specjalizacji.
  • Pakiet Jednorazowej Konsultacji Zdalnej, zapewniający 1 telewizytę u jednego z lekarzy z 25 różnych specjalizacji.

Informacja o pakietach medycznych wraz z linkiem umożliwiającym przejście na dedykowaną stronę PZU Zdrowie, przygotowaną specjalnie dla klientów Banku Pekao, jest dostępna w bankowości elektronicznej Pekao24 dla firm, w zakładce „Oferty i Wnioski”. Aby zapoznać się z informacją o pakietach medycznych należy wyrazić zgodę na kontakt marketingowy ze Spółkami z Grupy Kapitałowej, w tym zgodę na otrzymywanie oferty ze Spółek z Grupy Kapitałowej oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej Spółek z Grupy Kapitałowej elektronicznie. Po akceptacji wymaganych zgód, możliwe będzie odsłonięcie pełnej informacji o pakietach medycznych wraz z linkiem na dedykowaną stronę www.mojePZU.

Więcej informacji na stronie https://www.pekao.com.pl/przedsiebiorcy/aktualne-promocje/pakiety_medyczne.html

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.