Pierwsza edycja programu stażowego „Otwórz swoją przyszłość”

Od 2019 roku Spółdzielcza Grupa Bankowa mobilnie przyspiesza. Konsekwentnie inicjuje i realizuje projekty, które zmieniają kształt i wizerunek polskiej bankowości spółdzielczej.

W Strategii SGB „Otwieramy przyszłość” wzmacniamy rolę Banków Spółdzielczych SGB, tak, by mogły wspierać lokalne społeczności dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i atrakcyjnym ofertom.

Cyfrowa Moc to jeden z filarów, na których opieramy nasze działania na najbliższe lata. Chcemy, by rozwój technologiczny odbywał się z udziałem osób, które chcą poznać świat bankowości. Dlatego rozpoczynamy pierwszą edycję programu stażowego „Otwórz swoją przyszłość”.

Program stażowy w SGB-Banku

„Otwórz swoją przyszłość” to program stażowy, który rozpoczęliśmy w październiku br. Powstał z myślą o studentach ostatnich lat studiów oraz absolwentach studiów technicznych, ekonomicznych i informatycznych. Uczestnicy programu poznają bankowość spółdzielczą „od kuchni” i zdobędą wiedzę z zakresu IT i technologii. Uczestnictwo w programie stażowym może zmienić się w zatrudnienie na etacie.

Staż w SGB-Banku będzie płatny i potrwa 6 miesięcy. Dostosujemy się również do planu zajęć na uczelni. Do pierwszej edycji programu zapraszamy osoby ambitne i zaangażowane osoby, które interesują się technologią w bankowości i chcą rozwijać się w obszarze IT.

Do programu można zgłaszać się aplikując przez formularz w zakładce kariera na naszej stronie. Na zgłoszenia czekamy do końca 2021 roku.

Zgłoś się już dziś i otwórz swoją przyszłość z SGB-Bankiem!

Masz pytania? Skontaktuj się z Wojciechem Pudliszewskiem: wojciech.pudliszewski@sgb.pl, nr tel. 515 096 370.

ŹRÓDŁOSGB-Bank