PlusBank ze specjalnym prezentem dla posiadaczy „Lokaty dla aktywnych”

Od kilku lat w Polsce zadomowił się bardzo pozytywny trend – wielu z nas nie potrafi sobie wyobrazić dnia bez godziny biegania po parku, intensywnej wycieczki rowerowej czy 40 przepłyniętych basenów. Z myślą o grupie klientów, dla których zdrowy tryb życia jest prawdziwą pasją, PlusBank przygotował specjalną ofertę. Każdy, kto założy „Lokatę dla aktywnych”, otrzyma od banku niecodzienny upominek – wyjątkową opaskę SmartBand Sony SWR 10, umożliwiającą szczegółowy monitoring swoich sportowych poczynań oraz śledzenie postępów w ukochanej dyscyplinie.

Polacy pokochali aktywność fizyczną, co przełożyło się na coraz większą popularność inteligentnych akcesoriów służących do mierzenia przebiegniętych, przejechanych lub przepłyniętych kilometrów: smartbandów i smartwatchów. PlusBank – w odpowiedzi na wyjątkowe zainteresowanie klientów ofertą „Lokaty dla aktywnych” –uruchomił jej kolejną edycję. W ramach oferty każdy nowy lub dotychczasowy klient banku, który założy 12 miesięczną lokatę na kwotę 12 500 zł, w ciągu 14 dni roboczych po jej otwarciu otrzyma SmartBand Sony SWR10 o wartości 299 zł. Co więcej, po zakończeniu lokaty, może również liczyć na dodatkowe 100 zł, które zostaną przelane na jego konto w PlusBanku (kwota uwzględnia już odliczony podatek).

„Nasza oferta to znakomite połączenie bardzo atrakcyjnej usługi oraz niezawodnego urządzenia dla pasjonatów sportu. ‘Lokatę dla aktywnych’ założymy zaledwie w chwilę, korzystając z aplikacji plusbank24 czy bankowości elektronicznej, dzięki czemu po kilku dniach będziemy mogli cieszyć się z unikatowego produktu, który z pewnością jeszcze bardziej zwiększy naszą radość podczas kolejnych pokonywanych kilometrów” – mówi Michał Szydłowski; Dyrektor Departamentu Zarządzania Relacjami z Klientami PLUS BANK S.A.

Opaska SmartBand Sony SWR10 – oprócz monitorowania aktywności fizycznej – delikatnymi wibracjami sygnalizuje także nadejście połączenia, powiadomienia o wiadomości oraz innych alertów własnoręcznie ustawionych przez użytkownika smartfona. Zawibruje ona również wtedy, gdy właściciel oddali się od telefonu na ponad 10 metrów. Ponadto śledząc ruchy ciała, opaska SmartBand – na życzenie użytkownika – obudzi go w najlepszym momencie cyklu snu. „Lokatę dla Aktywnych” można otworzyć bez wychodzenia z domu za pomocą aplikacji mobilnej plusbank24 i bankowości internetowej plusbank24.pl lub w dowolnym Oddziale PLUS BANK S.A.

Liczba lokat ograniczona. Więcej informacji na: plusbank.pl/oferta-dla-ciebie/lokaty/lokata-dla-aktywnych

źródło: Plus Bank