‘Pocztowe Wybrzeże’ kusi atrakcjami

Bezpłatne WiFi, komfortowa strefa leżaków i parasoli czy plażowe przedszkole – to tylko niektóre z atrakcji czekających na turystów odwiedzających ‘Pocztowe Wybrzeże’ w Sopocie. W jednym z najpopularniejszych letnich kurortów w Polsce ruszyła wakacyjna akcja, której partnerami są: Poczta Polska, Bank Pocztowy i Envelo.

Plażowy, rodzinny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowyPocztowe Wybrzeże’ – zlokalizowany w nadmorskiej scenerii Fit&Family Beach Sopot przy wejściu na plażę nr 15 i 16 – to doskonała przestrzeń zarówno do relaksu, jak teżaktywności sportowych i rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu.

‘Pocztowe Wybrzeże’ to zupełnie nowe miejsce na plażowej mapie Polski. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – miłośnicy spokojnego wypoczynku zrelaksują się w strefie leżaków i parasoli Banku Pocztowego, amatorzy surfowania po sieci mogą korzystać z bezpłatnego WiFi od Envelo, a na najmłodszych czekają niezliczone zabawy w plażowym przedszkolu, nad którym czuwa Poczta Polska – podsumowuje Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Jak dodaje Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego Dla nas istotne było to, żeby goście spędzający urlop na ‘Pocztowym Wybrzeżu’ mogli nie tylko aktywnie korzystać z wodnych atrakcji, ale znaleźli również inspirację do wspólnych rodzinnych zabaw czy chwil zasłużonego relaksu na leżaku pod parasolem. Zależy nam na tym, by w nadmorskiej strefie Banku Pocztowego każdy czuł się dobrze i komfortowo. Stąd nasza propozycja – z kartą Banku Pocztowego wypożyczenie leżaka jest 50% tańsze.

Partnerzy ‘Pocztowego Wybrzeża’ – poza strefą leżaków i parasoli, bezpłatnym dostępem do WiFi oraz plażowym przedszkolem – zaplanowali na całe wakacje szereg nietuzinkowych atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Na turystów i mieszkańców Trójmiasta – odwiedzających ‘Pocztowe Wybrzeże’ – codziennie czekają również: gry, zabawy i konkursy plastyczne oraz sprawnościowe, ekowarsztaty czy kursy pierwszej pomocy. Niebawem uruchomiana zostanie takżeplenerowa wypożyczalnia książek BeachBook i BeachBookKids oraz wypożyczalnia latawców.

Szczegółowy harmonogram letnich aktywności na Pocztowym Wybrzeżu, zapowiedzi wakacyjnych zabaw i konkursów, relacje z nadmorskiej strefy Poczty Polskiej, Banku Pocztowego i Envelo znaleźć można profilu Pocztowe Wybrzeże na FB.

źródło: Bank Pocztowy