Polecaj Konto Przekorzystne i zyskaj nawet 1500 zł z Bankiem Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. zaprasza do udziału w nowej edycji Programu Poleceń Polecam Przekorzystniedo którego można zapisać się w aplikacji mobilnej PeoPay oraz serwisie internetowym Pekao24. Klienci polecający konta innym osobom stają się ambasadorami banku i mogą zyskać nawet do 1500 zł. W naszym programie zyskują również klienci poleceni, którzy za otworzenie konta mogą zyskać do 100 zł nagrody.

W Programie Poleceń – Polecam Przekorzystnie, każdy klient za skuteczne polecenie jednej osoby może liczyć na nagrodę w wysokości od 50 zł do 100 zł w zależności od wybranego konta przez poleconego. Sam polecony za otwarcie konta również może zyskać od 50 zł do 100 zł. Do wyboru są cztery rodzaje rachunków z oferty banku: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes. Premia zostanie przyznana, gdy polecony klient otworzy konto.

W Programie Polecam Przekorzystnie mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi klienci (posiadający konto w banku), jak również ci, którzy założą konto w okresie trwania programu. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej PeoPay lub serwisie internetowym Pekao24.

Co ważne, należy pamiętać o przekazaniu poleconej osobie kodu promocyjnego – którym dla ułatwienia jest numer telefonu podawany podczas rejestracji w programie. Konto można otworzyć w oddziałach banku w całej Polsce lub online, za pomocą selfie w aplikacji mobilnej PeoPay. Każdy klient banku może polecić konto maksymalnie 15 osobom, czyli zyskać nawet 1500 zł. Klient polecony, aby dostać nagrodę powinien wykonać pięć transakcji bezgotówkowych, w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych, po miesiącu założenia konta. Natomiast klient polecający otrzymuje nagrodę za skuteczne polecenie konta.

– W nowej edycji Programu Poleceń obecni, jak i nowi klienci, mogą dostać premię za otwarcie konta przez osobę poleconą. Cały proces jest zaplanowany w kanałach elektronicznych, gdzie można przystąpić do programu, jak i założyć konto z polecenia całkowicie online. – mówi Tomasz MolendaDyrektor Biura Zarządzania Segmentem Klientów Detalicznych, Bank Pekao S.A. – Konto jest sercem relacji z klientem, dlatego ważne jest, że ponad 30 proc. klientów deklaruje założenie rachunku w naszym banku z polecenia. To pokazuje, że Konto Przekorzystne z jednej strony jest najlepszym kontem wg rankingu Złoty Bankier, ale z drugiej – doceniają go klienci i chętnie polecają sprawdzoną i dobrą ofertę swoim znajomym. 

Konto Przekorzystne dwukrotnie, w 2021 r. oraz w 2022 r., zostało nagrodzone Złotym Bankierem i wybrane najlepszym kontem osobistym dostępnym na rynku. Doceniają je również nasi klienci polecając znajomym i rodzinie.

Konto Przekorzystne zapewnia swojemu właścicielowi cały szereg korzyści. Bank Pekao prowadzi je bezwarunkowo bezpłatnie. Dodatkowo, jeśli konto zostanie raz w miesiącu zasilone na kwotę minimum 500 zł, a klient dokona minimum jednej transakcji kartą wydaną do niego, to bank zwolni go z opłaty za nią, a także nie pobierze opłat za wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów za granicą. Osoby, które nie ukończyły 26. roku życia mają zagwarantowaną obsługę karty debetowej i wypłaty nią gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą za 0 zł.

Więcej informacji o Koncie Przekorzystnym na stronie: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/konto-przekorzystne.html

Więcej informacji na temat Programu Polecam Przekorzystnie na stronie: https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/codzienne-bankowanie/konta-osobiste/program-polecen.html

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.