Promocja dla nowych użytkowników kart Visa w Bankach Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i w Banku BPS

„Płacę i odbieram” to promocja typu cash back dla klientów ponad 300 Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS. Wystarczy zamówić nową kartę Visa, debetową lub kredytową, zarejestrować ją na stronie promocji, a następnie wykonywać jak najwięcej transakcji bezgotówkowych. Można uzyskać nawet 2 zł zwrotu za każdą płatność.

Wysokość zwrotu zależy od rodzaju transakcji. Klienci płacący tradycyjnym plastikiem, otrzymają 1 zł za każdą wykonaną transakcję. Natomiast 2 zł można otrzymać za zakupy zegarkiem lub telefonem (a więc z wykorzystaniem portfeli mobilnych Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay) oraz za transakcje w Internecie. Maksymalna kwota zwrotu to łącznie 100 zł.

– To pierwsza promocja typu cash back w Zrzeszeniu BPS. W ten sposób zachęcamy klientów do otwierania kont osobistych w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS oraz do aktywnego korzystania z kart płatniczych Visa. Wyższa kwota zwrotu za zakupy w Internecie i z użyciem portfeli mobilnych to okazja dla osób preferujących nowoczesne rozwiązania płatnicze. Akcja potwierdza, że w bankach spółdzielczych, które znajdują się po sąsiedzku, każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Magdalena Waniek, Dyrektor Departamentu Klienta Indywidualnego Banku BPS.

Promocja „Płacę i odbieram” obejmuje nowo wydawane karty kredytowe oraz debetowe Visa dla klientów indywidualnych. Dotyczy wniosków o kartę złożonych przez klientów Banku BPS i ponad 300 Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS między 1 września a 31 grudnia 2022 r. Aby wziąć udział
w promocji klienci powinni zarejestrować swoją nową kartę Visa na stronie www.mojbank.pl/pio.

Promocja „Płacę i odbieram” wspierana jest kampanią reklamową „Załatw to po sąsiedzku”, w spotach
z udziałem ambasadora marki, Tomasza Jakubiaka. Reklama będzie emitowana w portalach VOD, YouTube oraz w mediach społecznościowych (Facebook, TikTok), a także w portalach ogólnotematycznych i specjalistycznych. Reklamom wideo towarzyszyć będzie kampania banerowa oraz w wyszukiwarce Google.

ŹRÓDŁOGrupa BPS