Promocja pożyczek dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Od 27 lipca do 14 sierpnia br. wszystkie pożyczki w wariancie z prowizją mają niższą marżę. Oferta dotyczy zarówno pożyczek z zabezpieczeniem, jak i bez zabezpieczenia.

Każdy przedsiębiorca, który jest zainteresowany pożyczką gotówkową w ING Banku Śląskim, zarówno z zabezpieczeniem, jak i bez, może skorzystać z promocyjnej marży 3% oraz prowizji za udzielenie w wysokości 2%. Wystarczy zawnioskować o pożyczkę w okresie trwania oferty specjalnej w dowolnym oddziale banku lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej ING BankOnLine.

ING Bank oferuje swoim klientom kredyty bez zabezpieczenia nawet do 250 000 zł oraz z zabezpieczeniem do 1,2 mln zł. Klient może skorzystać z oferty specjalnej bez względu na kwotę.

ING Bank Śląski nie wymaga od klientów przedstawiania faktur, biznesplanów czy zaświadczeń z ZUS. Pożyczka dla przedsiębiorców może zostać przeznaczona na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością.

Przypominamy, że jednocześnie w banku obowiązuje specjalna oferta konsolidacji kredytów, w której ING Bank Śląski proponuje klientom obniżenie miesięcznego obciążenia i zastąpienia kilku pożyczek jedną pożyczką w ING. Oferta skierowana jest również do klientów, którzy chcą przenieść linię kredytową z innego banku oraz do Wspólnot Mieszkaniowych, które są zainteresowane skonsolidowaniem posiadanych kredytów. Więcej informacji na temat oferty kredytowej dla przedsiębiorców na www.ingbank.pl

Źródło: ING Bank Śląski