Promocja w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Teraz pożyczki niezabezpieczone oraz linie kredytowe są dostępne bez prowizji i z niższą marżą. Oferta trwa do końca czerwca br.

Klienci wskazują, że wysokie koszty kredytów są jedną z najważniejszych barier w prowadzeniu biznesu w Polsce. Dlatego podjęliśmy decyzję, że każdy kredyt, o który zawnioskuje przedsiębiorca, zostanie udzielony bez prowizji oraz z niższą marżą. Chcemy w ten sposób zachęcić przedsiębiorców do inwestowania i realizowania swoich celów, zgodnie z mottem naszej kampanii: „Pieniądze trzeba oddać, ale to co zyskasz, jest Twoje”. Kolejną rzeczą, na której zależy klientom to dostęp do środków, dzięki którym będą mogli utrzymać płynność finansową w momencie kiedy oczekują na zapłatę ze strony swoich klientów bądź ponoszą koszty przed realizacją zamówienia. Zdajemy sobie sprawę, że bardzo ważne jest aby firma miała stały dostęp do środków finasowania dlatego również linie kredytowe są teraz dostępne bez prowizji i z niższą marżą. Pieniądze są dostępne non stop, a klient płaci tylko za ten czas, w którym wykorzystywał posiadany limit – powiedział Jacek Tyczka, Manager Wydziału Produktów Kredytowych dla Przedsiębiorców.

Teraz każdy przedsiębiorca, który jest zainteresowany zaciągnięciem pożyczki gotówkowej lub  uruchomieniem linii kredytowej w ING Banku Śląskim może skorzystać z niższej marży oraz promocyjnej prowizji w wysokości 0 zł zamiast standardowych 2%. Wystarczy zawnioskować o pożyczkę lub linię kredytową w okresie trwania oferty specjalnej. Klienci mogą złożyć wniosek zarówno w oddziale banku, jak i za pośrednictwem bankowości elektronicznej ING BankOnLine.

Więcej informacji na temat oferty kredytowej dla przedsiębiorców na www.ingbank.pl

źródło: ING Bank Śląski