Raiffeisen Polbank: „Recepta na Zysk II” przyniosła ponad 15% zysku

Klienci Raiffeisen Polbanku, którzy dwa lata temu zainwestowali w produkt strukturyzowany „Recepta na Zysk II”, właśnie otrzymali zwrot środków powiększonych o 15,43% zysku, który nie jest opodatkowany. To wartość znacznie przewyższająca oprocentowanie dostępnych lokat bankowych, a także stopę zwrotu ze znakomitej większości produktów inwestycyjnych oferowanych na polskim rynku.

Zysk był uzależniony od zmiany wyceny spółek z koszyka, w którego skład wchodziło dziewięć globalnych firm medycznych. „Recepta na Zysk” to inwestycja w formie ubezpieczenia na życie i dożycie.

Ubezpieczenia strukturyzowane są produktami przeznaczonymi dla osób poszukujących ponadprzeciętnych zysków przy jednoczesnym bezpieczeństwie zainwestowanego kapitału. Stanowi więc alternatywę zarówno dla depozytów bankowych, jak i produktów o charakterze inwestycyjnym.

W Raiffeisen Polbanku można obecnie (do 29 maja) składać zapisy na Gwiazdy Europy, 2-letnie ubezpieczenie strukturyzowane z ochroną kapitału na poziomie 99%, oparte na indeksie BNP Paribas Fd – Flexible Fund Stars Index (EUR), który zbudowany jest z czterech europejskich funduszy absolutnej stopy zwrotu. Więcej informacji pod linkiem: http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/inwestycje/gwiazdy-europy

źródło: Raiffeisen Polbank