Revolut udostępnia wyszukiwarkę Atrakcje, pomoże urozmaicić wyjazd o jedną z 300 tys. aktywności, wycieczek i wydarzeń w Polsce i na świecie

  • Revolut znów rozszerza ofertę usług dla podróżujących. Tym razem udostępnia funkcję, która pomoże wyszukać, zarezerwować i opłacić różnego typu atrakcje w trakcie podróży
  • Od lotu balonem w Kapadocji, wizytę w kopalni soli w Wieliczce, po degustację win w Toskanii, ponad 300 tysięcy atrakcji czeka na klientów Revolut z Europy i Wielkiej Brytanii 
  • Klienci mogą liczyć na natychmiastowy cashback do 10% po wykupieniu atrakcji, w zależności od posiadanego planu w Revolut

Revolut, globalna aplikacja finansowa, z której korzysta 30 milionów klientów na świecie i ponad 2,5 miliona w Polsce, rozszerza ofertę dla podróżujących o Atrakcje. To wyszukiwarka wycieczek fakultatywnych, aktywność i wydarzeń, które można w aplikacji Revolut znaleźć, zarezerwować i opłacić będąc w podróży lub na urlopie. Wykupując jedną z atrakcji poprzez aplikację klienci liczyć mogą na dobre ceny, brak opłat rezerwacyjnych Revolut i natychmiastowy cashback do 10% (obowiązuje regulamin).

Nowa funkcja Atrakcje (Experiences) dostępna jest już dla klientów w Europie (EOG) i Wielkiej Brytanii – pomoże urozmaicić nadchodzący letni urlop o jedną z 300 tysięcy aktywności i wycieczek. Od biletów na koncert muzyki Chopina w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej, przez rejs katamaranem i romantyczną kolację na Santorini, po lot balonem nad górami Kapadocji, każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby dokonać pierwszych rezerwacji, obecni klienci muszą wejść w aplikacji do zakładki Centrum (Hub) i w sekcji Styl życia (Lifestyle) wybrać żółty kafelek Atrakcje (z ikonką balonu). Nowi klienci muszą pierw pobrać aplikację Revolut ze sklepu Apple Store lub Google Play na swoim smartfonie i zarejestrować się w Revolut, a następnie przejść wg. wyżej opisanych kroków do wyszukiwarki Atrakcje.

Klienci mogą wyszukiwać interesujące ich aktywności i wycieczki za pomocą filtrów lokalizacji, tematyki i daty. Po zarezerwowaniu i opłaceniu atrakcji za pomocą Revolut klienci mogą liczyć na natychmiastowy cashback na konto w Revolut w wysokości 3% w planach Standard i Plus, 5% w planie Premium i 10% w planach Metal i Ultra.

Revolut stara się zyskać miano najlepszego kompana w podróży oferując już m.in. funkcję do rezerwowania noclegów w hotelach i pensjonatach Stays, możliwość wynajęcia domów i mieszkań prywatnych Homes, łatwy podział rachunków za grupowe wydatki na urlopie, wymianę walut po dobrym kursie i opcję przechowywania ich na 30 subkontach walutowych i, w zależności od posiadanego planu, ubezpieczenie podróżne.

W tym czasie, rok temu, wiele krajów w Europie wyszło z pandemii Covid i związanych z nią restrykcji, co było przyczyną wzrostu aktywności na rynku turystycznym. W tym roku dane Revolut wskazują, że zainteresowanie podróżami nadal rośnie. Liczba klientów wydających pieniądze na podróżowanie wzrosła rok do roku o 10% (maj 2023 w porównaniu do maja 2022 roku, skorygowana o wzrost liczby klientów).

Zdajemy sobie sprawę, że nowe doświadczenia to często najlepsza część wakacyjnych podróży. Dlatego, jest nam bardzo miło udostępnić klientom największy na świecie wybór aktywności, wycieczek i atrakcji bezpośrednio z poziomu naszej aplikacji” – powiedział Christopher Guttridge, General Manager Produktów Lifestyle w Revolut.

Atrakcje to kolejny element naszej oferty usług turystycznych obejmującej wynajem domów prywatnych, noclegów w hotelach, wymianę walut, wykupienie ubezpieczenia podróżnego, prowadzenie sejfu grupowego na wakacyjne wydatki i inne funkcje ułatwiające wyjazd na każdym etapie podróży” – dodał Christopher Guttridge.

To kolejna nowość Revolut w obszarze podróży. Niedawno firma przedstawiła swój najnowszy i najbardziej wartościowy plan Ultra – zawiera on szereg udogodnień dla podróżujących takich jak nielimitowany, darmowy wstęp do 1400+ saloników lotniskowych na całym świecie (Dragon Pass) i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu (z dowolnego powodu, do kwoty 5 tys. EUR) m.in. biletów lotniczych, na pociąg, noclegów i wydarzeń np. sportowych (obowiązują warunki ubezpieczenia).

ŹRÓDŁORevolut