Revolut zapowiada premierę Ultra, nowego planu dla klientów zamożnych

  • Ultra to ekskluzywna oferta członkowska wykraczająca poza usługi znane z planów Revolut Plus, Premium i Metal, skierowana do osób zamożnych i ambitnych, ceniących luksusowy styl życia
  • Lifestyle: wśród objętych planem przywilejów pojawiać się mogą m.in. cashback za zakupy w sklepach prestiżowych marek i benefity związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia. Klienci, którzy zapiszą się na listę osób oczekujących na premierę, zapewnią sobie prezent w postaci 5% cashbacku za zakupy w trakcie 1 miesiąca korzystania z planu Ultra*  
  • Podróże: Ultra to również wyjątkowe korzyści w trakcie podróży, takie jak bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w ponad 1200 portach lotniczych na świecie.
  • Inwestycje: osoby, które aktywnie inwestują, nie zawiodą się na najlepszych wariantach produktów inwestycyjnych Revolut, w tym handlu kryptowalutami z minimalną prowizją.
  • Więcej szczegółów odnośnie warunków członkostwa i przywilejów Ultra pojawi się wraz z wiosenną premierą. Już dziś, klienci mogą dołączyć do listy oczekujących, by móc skorzystać z promocji.

Revolut, globalna aplikacja finansowa, której używa 25 milionów osób na świecie, zapowiada premierę ekskluzywnej oferty członkowskiej, którą pod nazwą Ultra udostępni zamożnym klientom w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Wielkiej Brytanii. Nowy plan zadebiutuje na wiosnę 2023 roku. Klienci, zarówno nowi i obecni, którzy zapiszą się na listę osób oczekujących na premierę, otrzymają w prezencie 5% cashbacku na zakupy dokonane w pierwszym miesiącu od chwili dołączenia do grona klientów Ultra.

“Coraz liczniejsza grupa naszych klientów interesuje się produktami finansowymi, które zapewniają im większą wygodę. Ten rosnący segment rynku to osoby, które poszukują nowej definicji luksusu, takiego który jest funkcjonalny. To wysoko opłacani profesjonaliści, którzy pną się po szczeblach kariery i budują swój dochód pasywny, ale jednocześnie chcą korzystać z życia, być na bieżąco z najnowszymi trendami i podróżować minimum kilka razy w roku” – powiedziała Tara Massoudi, General Manager Produktów Premium w Revolut.

“Aby zaspokoić wymagania klientów, udostępnimy im ofertę członkowską, która gwarantuje maksymalny wybór i elastyczność w zarządzaniu finansami. Nie ma na rynku w Europie takiej propozycji, żaden gracz w sektorze usług finansowych czegoś takiego nie oferuje. To unikatowa, odważna oferta, dla osób, którzy cenią ekskluzywny styl życia, luksusowe podróże i wyjątkowe produkty inwestycyjne” – dodała Massoudi.

Dostęp do świata Ultra oznaczać będzie przywileje, okazje i nagrody związane z luksusowym stylem życia i podróżami. Więcej szczegółów na ich temat Revolut ujawni podczas wiosennej premiery. Fintech zdradził tylko, że wśród benefitów pojawią się m.in. bezpłatne saloniki lotniskowe, wysoki cashback za zakupy i niskie fee za usługi inwestycyjne.

Revolut Ultra obejmie korzyści w postaci zniżek i rabatów w sklepach prestiżowych marek, ma też spełniać potrzeby związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia, w zależności od miejsca zamieszkania klienta.

Wszyscy obecni klienci Premium i Metal otrzymali zaproszenie, by dołączyć do osób oczekujących na premierę Ultra (lista daje wcześniejszy dostęp do oferty). Nie mniej, każdy nowy i obecny klient Revolut może zapisać się na listę i skorzystać z powitalnego cashbacku 5% na zakupy w pierwszym miesiącu po uruchomieniu planu: www.revolut.com/ultra-plan/. Revolut planuje premierę na wiosnę tego roku.

Uwagi i zastrzeżenia

Oferta promocyjna 5% cashbacku będzie dostępna dla klientów, którzy zapiszą się na listę osób oczekujących na premierę, a następnie zrobią upgrade do planu Ultra w ciągu 7 dni od otrzymania powiadomienia z warunkami oferty. Cashback będzie wypłacany za zakupy dokonane kartą fizyczną lub wirtualną, przy czym całkowita kwota cashbacku będzie ograniczona do równowartości miesięcznej opłaty za plan Ultra.  

ŹRÓDŁORevolut