Ruszył Nest Profit – nowy wymiar polecania. Nielimitowane premie czekają

Koniec z ograniczeniami! Nest Bank uruchomił Nest Profit – nowy program poleceń obejmujący wybrane konta, kredyty i limit w koncie. To zupełna nowość na rynku – polecający może otrzymać 100, 1000, a nawet 10000 zł i więcej. Im więcej poleca, tym więcej może zyskać. Co ważne, w ramach nowej odsłony programu klient tworzy własną sieć poleceń zadowolonych klientów i dzięki temu może otrzymać premie nie tylko za swoje polecenia, ale także za polecenia swoich znajomych.

Rewolucja na rynku programów poleceń

Nest Profit to całkowicie nowa odsłona programu poleceń, który przez 4 edycje cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Teraz z Nest Profit klienci mogą budować sieć poleceń, zyskać dodatkowe premie i nie martwić się ograniczeniami. Skorzystają też ze specjalnego panelu użytkownika, dzięki któremu na bieżąco mogą sprawdzać statusy poleceń. Program jest skierowany do klientów indywidualnych i biznesowych.

Jak to działa?

Aby wziąć udział w programie, wystarczy wypełnić prosty wniosek. W ramach Nest Profit klienci mogą polecać Nest Konto, BIZnest Konto, kredyt firmowy oraz limit w koncie firmowym. Klienci Nest Banku dzięki Nest Profit mogą otrzymywać premie bez ograniczeń – nie obowiązuje ani limit polecanych kont lub kredytów, ani górna kwota premii, jaką można zyskać. W ramach Nest Profit klient może zbudować swoją sieć poleceń. Oznacza to, że może otrzymać premię również wtedy, kiedy osoba, którą zaprosił do programu, będzie zadowolona z produktu Nest! i poleci go dalej kolejnemu znajomemu. Aby sprawdzać statusy poleceń, klient ma dostęp do specjalnego, wygodnego panelu użytkownika w bankowości internetowej.

Ile wynoszą premie w ramach Nest Profit?

Za polecenie Nest Konta lub BIZnest Konta, które będzie aktywne, można zyskać odpowiednio 100 lub 400 zł. Osoba, która otworzy konto z polecenia również zyska – w tym przypadku odpowiednio 100 zł lub 200 zł. Aby otrzymać premię, nowe konto musi spełnić warunki aktywności określone w regulaminie.

Premie mogą być jeszcze większe, jeśli osobie zaproszonej Bank uruchomi kredyt firmowy lub limit w koncie firmowym.

Jeżeli kredyt lub limit w koncie poleci klient biznesowy, czeka na niego premia 1000 zł. Kiedy kredyt/limit wyniesie co najmniej 200 tys. zł, klient biznesowy otrzyma dodatkowe 2000 zł w przypadku uruchomienia kredytu/limitu w koncie osobie zaproszonej. Osoba zaproszona, niezależnie od kwoty kredytu, otrzyma 1000 zł.

Jeżeli kredyt lub limit w koncie poleci klient indywidualny – i osoba polecająca, i zaproszona otrzymają po 1000 zł premii w przypadku uruchomienia kredytu/limitu w koncie osobie zaproszonej.

Ale to nie wszystko. Teraz klienci mogą też zyskać dodatkowe premie.

W ramach nagrody powitalnej w Nest Profit, za polecenie swojego pierwszego produktu, klient może otrzymać dodatkowe 100 zł. ​

Jeśli zaproszona przez klienta osoba poleci kolejnej osobie pierwszy produkt Nest!, klient może otrzymać dodatkowe 50 zł.

Jeśli osoba zaproszona przez klienta poleci dalej Nest Konto lub BIZnest konto, klient może otrzymać odpowiednio 50 zł lub 200 zł.

Jeśli osoba zaproszona przez klienta poleci dalej kredyt lub limit w koncie firmowym, klient może otrzymać aż 500 zł.

Więcej informacji o Nest Profit dostępne na: https://nestbank.pl/program-polecen/ oraz w Regulaminie promocji „Program Poleceń Nest Profit”

ŹRÓDŁONest Bank