Ruszyła kampania promocyjna aplikacji PeoPay. Do wygrania 150 zł za zakupy

23 października ruszyła kolejna promocja aplikacji mobilnej Banku Pekao S.A. „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay”, w ramach której można zyskać nawet 150 zł. Zasady otrzymania nagrody są naprawdę proste. Wystarczy pobrać aplikację, zrobić minimum jedną transakcję i polecić aplikację PeoPay swoim znajomym.

Promocja skierowana jest zarówno do klientów, którzy nie posiadają jeszcze aplikacji PeoPay, jak i aktualnych użytkowników. Klienci bez aplikacji PeoPay w ramach promocji mogą otrzymać do 150 zł na zakupy do jednego z wybranych sklepów empik.com lub H&M. Wystarczy pobrać aplikację PeoPay, wykonać co najmniej 1 transakcję za minimum 10 zł i polecić aplikację swoim znajomym. Wynagradzane są maksymalnie cztery polecenia. W przypadku warunku wykonania transakcji, klient ma do wyboru trzy możliwości: może zapłacić w sklepie stacjonarnym zbliżeniowo aplikacją PeoPay, skorzystać z płatności Apple Pay lub w Internecie z wykorzystaniem funkcji Masterpass.

Użytkownicy aplikacji PeoPay również mogą wziąć aktywny udział w promocji i zyskać do 100 zł za skuteczne polecenie aplikacji maksymalnie czterem osobom.

Jak przystąpić do promocji? Wystarczy, by klient zarejestrował się na dedykowanej stronie promocji www.peopaymasterpass.pl, wybrał sklep, do którego chce otrzymać e-karty, wyraził odpowiednie zgody na przetwarzanie danych i udział w promocji. Teraz może już pobrać aplikację, robić transakcje i polecać PeoPay swoim znajomym. Promocja obowiązuje do 31.12.2018 roku i co najważniejsze, nie ma ograniczonej puli nagród.

ŹRÓDŁOBank Pekao SA