„Samodzielni, ale nie sami w podróży” z aplikacją Moje ING

ING Bank Śląski rusza z komunikacją do młodych osób, w której porusza temat pierwszej samodzielnej podróży. Jest to jeden z kroków milowych na drodze do niezależności, w której ING chce towarzyszyć młodym. Proponuje im konto Mobi z aplikacją Moje ING, jako wsparcie dla tych, którzy planują swoje wakacyjne podróże i mierzą się z wieloma decyzjami, zwłaszcza tymi finansowymi.

Badania potwierdzają, że niezależność to stan, do którego młodzi ludzie naturalnie dążą i jest to ich wewnętrzna potrzeba*. Ekscytują się na myśl o tym, żeby móc samodzielnie decydować o sobie i swoich planach. Na tym etapie życia z wieloma sytuacjami mierzą się po raz pierwszy, tak jak na przykład z pierwszą samodzielną podróżą. W związku z tym, przed podjęciem decyzji, często szukają potrzebnej wiedzy, konsultują się z rodzicami, znajomymi i zasięgają opinii w internecie. W temacie finansów też szukają dodatkowego wsparcia. Takie może zapewnić aplikacja Moje ING, która asystuje w ogarnianiu finansów zarówno na co dzień, jak i w podróży. Chcemy towarzyszyć młodym na każdym etapie budowania swojej niezależności, bo samodzielność, nie oznacza bycia zdanym tylko na siebie – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Konto Mobi z aplikacją Moje ING to prosta i nowoczesna bankowość dla młodych, która pomaga im budować swoją niezależność, nie tylko finansową. To również mnóstwo przydatnych w podróży funkcji, takich jak:

  • Kantor, w którym wymienisz walutę o każdej porze dnia i nocy, nawet na ostatnią chwilę;
  • Ubezpieczenie turystyczne, które dopasuje do swoich potrzeb, dostępne teraz z 10% zniżką;
  • Karta wielowalutowa, dzięki której za granicą możesz płacić tak jak u siebie, bez kosztów przewalutowania w euro, funtach i dolarach;
  • Cele oszczędnościowe, z pomocą których odkładanie na wyjazd będzie łatwiejsze;
  • Kody rabatowe na zakupy, z którymi przygotujesz się na wakacyjne wyjazdy.

Teraz konto jest dostępne w promocji “Do 250 zł za otwarcie konta Mobi”. Dodatkowo można zyskać jeszcze 50 zł w promocji “Poleć konto znajomemu”.  Za prowadzenie tego konta bank nie pobiera opłat.

Więcej tu:  ing.pl – Rób swoje z aplikacją Moje ING i kontem Mobi

Link do spotu: https://youtu.be/sD4i9GL-Zrk

#INGchallenge

Elementem komunikacji do młodych jest akcja #INGchallenge, w której ING rzuca wyzwanie młodym influencerom. Będą mieli za zadanie sprawdzić, czy da się zwiedzić kilka krajów w Europie w tydzień i to za 1500zł? Celem jest pokazanie jak w sprytny i budżetowy sposób zaplanować i zrealizować wakacyjny wyjazd bogaty w doświadczenia i przeżycia. ING chce tym samym zachęcać młodych do podróżowania z aplikacją Moje ING, nawet z ograniczonym budżetem. Młodzi influencerzy, poza zmieszczeniem się w określonym budżecie, mają do wykonania również różne zadania.

Pierwszy swoją przygodę rozpocznie Tymek Kasprzyk. Wyruszy z Malty w Poznaniu na  Maltę, a po drodze odwiedzi jeszcze 5 krajów. Przed nim wiele decyzji do podjęcia, w które będzie mocno angażował swoją społeczność. Warto śledzić kanały Tymka na Instagramie i TikToku i służyć mu wsparciem:

Instagram: https://www.instagram.com/tymek_jooo/

TikTok: Tymek Kasprzyk (@tymekkasprzyk) Official | TikTok

*Badanie jakościowe i semiotyczne, Neuroidea, styczeń 2023

ŹRÓDŁOING Bank Śląski