Sezon festiwali filmowych trwa! Z kartą filmową Visa od Banku BNP Paribas miłośnicy kina podczas tych wydarzeń mogą poczuć się wyjątkowo i skorzystać z atrakcyjnych benefitów

Lato to czas, kiedy sztuka filmowa króluje w Polsce. Miłośnicy kina mogą cieszyć się nieprzerwaną serią festiwali w wielu miastach, gdzie czeka na nich mnóstwo projekcji, spotkań z artystami i wyjątkowych wydarzeń. Od plenerowego BNP Paribas Kina Letniego Sopot-Zakopane, przez seanse dla prawdziwych koneserów na BNP Paribas Dwa Brzegi, po ekologiczny BNP Paribas Green Film Festival w Krakowie – jednym słowem, każdy kinoman znajdzie coś dla siebie. Dzięki karcie filmowej Visa od Banku BNP Paribas festiwalowy czas może być jeszcze lepszy. Bank, w duchu swojego wieloletniego motta „We Love Cinema” przygotował dla użytkowników karty specjalne benefity, które dostarczą festiwalowiczom dodatkowych atrakcji i korzyści.

W tym wyjątkowym czasie Bank BNP Paribas wspiera miłośników kina swoją ofertą – Kontem Otwartym na Ciebie z Kartą Visa Filmową. Już od roku bank pozwala Klientom wyrażać swoją filmową pasję poprzez tę specjalną kartę, która w tym sezonie oferuje jeszcze więcej korzyści, zarówno podczas festiwali, jak i poza nimi.

– BNP Paribas kocha kino. Grupa na świecie wspiera kinematografię od przeszło stu lat, czyli praktycznie od samego początku istnienia tej formy sztuki. W Polsce praktycznym wyrazem tego wsparcia są zarówno nasze partnerstwa z festiwalami, jak i unikalna karta filmowa. Zanurzenie się w magii kina to nie tylko dobra decyzja na co dzień, ale i podczas wakacji. Dlatego zachęcamy, aby letnie podróże po Polsce łączyć z filmowymi seansami na festiwalach. Dzięki naszej karcie filmowej te doświadczenia mogą stać się jeszcze bardziej wartościowe i atrakcyjne dla fanów kina – mówi Małgorzata Wasiuk, dyrektorka Strategii Marki i Aktywizacji w Banku BNP Paribas.

Karta filmowa już od roku zrzesza fanów kina i oferuje stałe korzyści

Karta Visa Filmowa w ofercie banku jest już od roku, zachęcając przez cały ten czas do licznych promocji i konkursów filmowych. Teraz objęta została specjalną akcją „Karta Filmowa na lato”. Pierwsze 10 000 osób, które w okresie od 1 lipca do 30 września br. otworzy w Banku BNP Paribas Konto Osobiste wraz z Kartą otrzyma – prócz samej Karty filmowej i pozostałych korzyści płynących z otwarcia Konta Osobistego w banku – kod CANAL+ online umożliwiający bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do Pakietu CANAL+ z Netflix (Plan Standard) w Serwisie CANAL+ online. Warunkiem uzyskania kodu jest albo wpływ na konto minimum 1000 zł, albo wykonanie 4 transakcji bezgotówkowych kartą powiązaną z danym kontem.

Festiwalowe okazje

Wakacje obfitują w seanse filmowe kina różnego gatunku, a z kartą filmową uczestnictwo w festiwalach może być jeszcze bardziej wygodne i pełne atrakcji. Trwający już BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane to wydarzenie, które pozwala cieszyć się filmami na świeżym powietrzu przez całe lato. Podczas festiwalu BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane posiadacze karty filmowej mogą skorzystać, w każdym z trzech miast (we wtorki i środy pokazy odbywają się też w Giżycku), z licznych przywilejów, bezpłatnego popcornu oraz miejsca siedzącego na leżaku. Dodatkowo, w Sopocie użytkownicy karty mogą cieszyć się miejscem w specjalnej strefie VIP oraz 20% zniżką w festiwalowej kawiarni.
Od 1 lipca do 31 sierpnia, seanse odbywają się w odpowiednio wakacyjnym otoczeniu: w Sopocie pokazy mają miejsce na molo, na miłośników gór w Zakopanem czekają miejsca obok Krupówek, z widokiem na Giewont, a z kolei wtorkowe i środowe pokazy w giżyckiej Ekomarinie można oglądać nawet z pokładów jachtów. W ramach festiwalu, Bank BNP Paribas objął patronatem 3 sekcje specjalne: „We love Cinema”, „Dobre decyzje” i „Kobieta z kamerą”, w ramach których wyświetlane są filmy prezentujące historię kina oraz bliskie bankowi wartości.

Z kolei podczas legendarnego już Festiwalu Filmu i Sztuki BNP Paribas Dwa Brzegi, w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą, posiadacze karty filmowej od Banku BNP Paribas mogą korzystać z wejścia „fast track” do głównego kina, omijając kolejki, oraz kupować bilety o 20% taniej. Dodatkowo Ci, którzy odwiedzą strefę Banku BNP Paribas, będą mieli okazję otrzymać specjalne niespodzianki. Wydarzenie rozpocznie się już 27 lipca i potrwa do 4 sierpnia.
W sekcji filmów dokumentalnych będzie można zobaczyć m.in. nagrodzonego Złotym Niedźwiedziem „Dahomey”, a także laureata Złotego Lajkonika 64. Krakowskiego Festiwalu Filmowego „Drzewa milczą”. W trakcie Festiwalu odbędzie się również tradycyjny Międzynarodowy Konkursu Filmów Krótkometrażowych, do którego zakwalifikowano 26 produkcji polskich i zagranicznych.

Z kolei w sierpniu bank będzie partnerem kolejnych, dwóch festiwali: BNP Paribas Green Film Festival w Krakowie (12-18 sierpnia) oraz All Inclusive Film Festival w Jastarni (23-25 sierpnia). Również podczas nich posiadacze karty filmowej Visa będą mogli liczyć na dodatkowe benefity i atrakcje.

Pasja Banku BNP Paribas do kina nie kończy się wraz z festiwalami. Konto Osobiste z Kartą filmową Visa ułatwia jej posiadaczom całoroczne realizowanie pasji dzięki 20% zniżki do kin sieci Helios oraz Cinema City.

Ponadto, jej użytkownicy mogą cieszyć się także korzyściami płynącymi z Visa Benefit Platform w wersji przygotowanej specjalnie dla nich lub skorzystać ze standardowej oferty platformy w postaci rabatów i innych ofert, m.in. do sklepów odzieżowych, wypożyczalni samochodów czy stron do rezerwacji podróży.

Więcej o karcie filmowej i jej benefitach można dowiedzieć się tutaj: Karta Visa Filmowa – BNP Paribas Bank Polska S.A.

ŹRÓDŁOBNP Paribas Bank Polska