Skorzystaj z oferty Banku Pekao i nie płać przez 8 miesięcy za dzierżawę terminala

Bank Pekao proponuje sklepom i firmom usługowym zwolnienie z opłaty za dzierżawę terminala do 8 miesiąca współpracy włącznie i to niezależnie od tego czy klient spełnia warunki Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego.

Oferta banku dotyczy między innymi nowoczesnych terminali androidowych z dużym dotykowym wyświetlaczem, możliwością połączenia przez sieć telefonii komórkowych lub WiFi i nowatorskim wyglądem. Na terminalach Pekao można uruchomić takie usługi jak: integrację terminala z kasą fiskalną online, funkcję zbliżeniowej wypłaty gotówki podczas transakcji lub wybrać jedną z 33 ikon branży, która będzie się drukować na potwierdzeniu transakcji.

– Terminal staje się jednym z głównych punktów interakcji z klientem w punkcie handlowym lub usługowym, dlatego to ważne by działał szybko i robił dobre wrażenie. W Banku Pekao mamy ambicję dostarczać naszym klientom firmowym rozwiązania, które pozwalają im się jeszcze szybciej rozwijać ­– mówi Artur Jurgielewicz, Dyrektor Biura Akceptacji Kart w Banku Pekao.

Oferta Banku Pekao jest skierowana do klientów, którzy nie akceptowali instrumentów płatniczych w ciągu ostatnich 12 miesięcy i nie korzystali wcześniej z Programu Polska Bezgotówkowa. W jej ramach nie zapłacą oni przez 8 miesięcy za dzierżawę terminala. Prowizja rozliczeniowa, która dzięki udziałowi w Programie Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego wynosi 0% przez 5 miesięcy (do wysokości 42 tys. zł obrotu na terminalu). Klienci, którzy nie spełniają wyżej wymienionych kryteriów mogą skorzystać z oferty specjalnej w ramach której zapłacą tylko 1 zł za dzierżawę terminala przez 8 miesięcy.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: https://www.pekao.com.pl/przedsiebiorcy/platnosci-i-rozliczenia.html#section-2

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.