Symulatory kredytów hipotecznych od Alior Banku pomogą w wyborze oferty

Nowe narzędzia Alior Banku mają wesprzeć przyszłych kredytobiorców w podjęciu decyzji o wyborze formy finansowania nieruchomości. Pierwszy z nich to intuicyjny symulator ofert i kosztów kredytu hipotecznego, który przedstawia wstępne propozycje kredytów hipotecznych dostępnych w ofercie Alior Banku. Drugi symulator jest skierowany do klientów, którzy oprócz informacji o ofercie chcą również szybko i sprawnie sprawdzić swoją zdolność kredytową.

Symulator na stronie internetowej Alior Banku pozwala w szybki i łatwy sposób poznać dostępne opcje kredytu hipotecznego. Orientacyjne podsumowanie ofert powstaje na bazie podstawowych informacji i preferencji wpisywanych do symulatora przez przyszłych kredytobiorców. Dzięki temu mogą oni wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Podejmując decyzję o kredycie, klienci muszą uwzględniać wiele czynników, które mogą mieć wpływ na warunki przyznawania finansowania. Dla osób, które szukają informacji o aktualnych ofertach, przygotowaliśmy symulator ofert i kosztów kredytu hipotecznego. Umożliwiamy również szybkie sprawdzenie zdolności kredytowej – mówi Anna Miler, dyrektor Działu Bankowości Hipotecznej w Alior Banku.

Symulator tworzy szacunkową kalkulację kredytu hipotecznego z ofert dostępnych w Alior Banku dla konkretnej transakcji, uwzględnia też kredyt bez wkładu własnego udzielany we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego i prezentuje takie informacje jak zdolność kredytowa klienta, szacowana całkowita kwota kredytu i okres spłaty, oprocentowanie i jego rodzaj, marża banku i prowizja, ale też wymogi dotyczące ewentualnych dodatkowych produktów i związanych z nimi kosztów.
Symulator ofert, kosztów kredytów hipotecznych oraz symulator zdolności kredytowej dostępne są na stronie internetowej Alior Banku.
ŹRÓDŁOAlior Bank