Szybki i wygodny sposób na zakup smartfona w sieci Play dzięki usłudze Raty BGŻ BNP Paribas

Raty BGŻ BNP Paribas to nowe rozwiązanie, umożliwiające zakup urządzeń, głównie telefonów, tabletów czy laptopów bez konieczności podpisywania umowy na usługi telekomunikacyjne, w systemie ratalnym  w salonach  Play. Od czerwca z tej formy finansowania mogą już korzystać osoby, które robią zakupy przez stronę internetową fioletowego operatora. Usługa jest dostępna w salonach własnych Play, a w ciągu najbliższych tygodni także w salonach partnerskich.

Sprzedaż ratalna w salonach Play odbywa się w pełni elektronicznie, co oznacza, że podczas całej transakcji nie będzie konieczności drukowania i przesyłania dokumentów papierowych. To znacznie usprawnia i ułatwia cały proces. Aby skorzystać z finansowania Banku wystarczy wybrać Raty BGŻ BNP Paribas jako formę płatności. W przypadku transakcji online, klienci są wówczas automatycznie przekierowywani ze strony operatora na stronę Banku. W  salonach Play cały proces przebiega przy wykorzystaniu  bankowego systemu Rata@tu, do którego pracownicy Play będą wprowadzać dane klienta zainteresowanego zakupem na raty.

– Oferta, którą wspólnie przygotowaliśmy jest odpowiedzią na potrzeby wciąż zmieniającego się świata – smartfony, tablety czy laptopy są nieodłącznymi towarzyszami niemal każdego. Ich zakup to dla Polaków wciąż znaczący wydatek. Za nowy smartfon najbardziej pożądanych marek trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych, a jednorazowe uszczuplenie domowego budżetu o taką kwotę może być odczuwalne. Dzięki wspólnie opracowanemu pomysłowi rat dla klientów sieci Play, będą oni mogli łatwiej zakupić np. nieco lepszy telefon. Jednocześnie zależało nam też na tym, by cały proces udzielenia finansowania odbywał się bez zbędnych formalności i przedłużających się procesów – mówi Mateusz Woldan, dyrektor ds. Kluczowych Klientów w Banku BGŻ BNP Paribas.

Z zakupów ratalnych, oferowanych w Play przez Bank BGŻ BNP Paribas, można skorzystać za każdym razem, gdy rachunek za sprzęt wynosi co najmniej 100 zł. Nie ma ograniczenia w zakresie liczby zakupionych produktów. Wystarczy zsumować wartość wszystkich i złożyć jeden wniosek kredytowy na całą kwotę zakupu (maksymalna wartość 16 tys. zł w sklepie stacjonarnym). Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest przez Bank zazwyczaj w ciągu kilku minut.

Play to operator mobilny #1 w Polsce, z ponad 15 mln klientów. Jest też liderem w zakresie sprzedaży telefonów komórkowych w Polsce. Oferta Rata BGŻ BNP Paribas jest dostępna na stronie www i łącznie w prawie 1000 salonach Play w całej Polsce.

ŹRÓDŁOBank BGŻ BNP Paribas