Terminal POS aż przez 2 lata zupełnie za darmo w Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. udostępnił ofertę specjalną dla każdego przedsiębiorcy, który przez ostatnie 12 miesięcy nie posiadał terminala POS. Bank oferuje do 3 terminali POS całkowicie za darmo przez 24 miesiące. Klient, który zdecyduje się na ofertę Banku Pekao S.A. oprócz terminala płatniczego otrzyma gratis szereg usług dodatkowych w postaci instalacji, serwisu czy szkolenia. Dodatkowo jest możliwość otrzymania bonu na 100 zł – promocja dotyczy nowych klientów, którzy wraz z terminalem POS otworzą Konto Przekorzystne Biznes.

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego “Polska Bezgotówkowa” wspiera rozwój firm poprzez dofinasowanie terminali płatniczych przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z niego. Bank Pekao S.A. poszedł jeszcze dalej i oferuje przedsiębiorcy bezpłatny terminal przez kolejne 12 miesięcy. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku, dzięki której  właściciel firmy aż przez dwa lata nie będzie musiał płacić za urządzenie , dające możliwość akceptacji płatności kartą w swoim punkcie.

– Z przeprowadzonego przez Bank Pekao S.A. badania wynika, że 38% przedsiębiorców rozważało rozpoczęcie korzystania z terminali w swojej firmie, a ponad 12% z nich nie zdecydowało się ze względu na koszty. Opinia klientów, kształtuje naszą ofertę, stąd tak długi okres zwolnienia z opłat. Warto dodać, że po okresie zwolnienia koszty przyjmowania płatności w Banku Pekao S.A. należą do najniższych na rynku. – mówi Artur Jurgielewicz, Dyrektor Biura Akceptacji Kart.

 Kolejną promocją związaną z terminalami płatniczymi jest możliwość otrzymania bonu na 100 zł – promocja dotyczy nowych klientów, którzy wraz z terminalem płatniczym otworzą Konto Przekorzystne Biznes.

Do skorzystania z promocji wystarczy, że klient w ciągu miesiąca od podpisania umowy o konto przez 3 miesiące z rzędu przyjmie płatności w terminalu na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Konto Przekorzystne Biznes może być prowadzone całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że klient w danym miesiącu otrzyma na konto wpływy min. 2 000 zł lub jeden wpływ z terminala POS, lub wykona przelew do ZUS/US lub jedną transakcję walutową, albo opłaci jedną ratę leasingu w Pekao Leasing.

Dodatkowo klienci rozpoczynający działalność gospodarczą nie płacą za rachunek przez pierwsze 12 miesięcy.

Do rachunku klient może uzyskać kartę wielowalutową, nowoczesną bankowość mobilną PeoPay, dostęp do bardzo konkurencyjnych kursów walut w bankowości elektronicznej.

Konto Przekorzystne Biznes to także najlepsza oferta walutowa dla biznesu. Klient otrzymuje bezpłatnie rachunki pomocnicze w 20 walutach obcych, bezpłatne są też wszystkie otrzymywane przelewy dewizowe oraz 5 przelewów wychodzących europejskich SEPA co miesiąc. Karta wielowalutowa wydawana do konta może być podpięta jednocześnie do rachunków w PLN, EUR, USD, CHF, GBP. Karta automatycznie się przełącza pomiędzy tymi rachunkami w zależności, w jakim kraju przebywa aktualnie klient.

Darmowe są także wypłaty we wszystkich bankomatach Banku Pekao S.A. oraz co miesiąc dwie w pozostałych bankomatach w Polsce czy wpłaty do 100 tys. zł we wpłatomatach Banku.

– Dzięki wprowadzaniu w czerwcu 2018 r. atrakcyjnego konta dla mikro przedsiębiorców, a także okresowych promocji, bank odnotował ponad 50% wzrost sprzedaży kont. Teraz dodatkowo stawiamy na sprzedaż kont wraz z terminalami POS na 2 lata za darmo – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą i Segmentami Klientów.

Bank prowadzi także drugą promocję, gdzie posiadacz konta otrzyma 100 zł zwrotu za pierwszy przelewy do ZUS. Wystarczy, że klient wykona z nowego rachunku w ciągu trzech miesięcy trzy przelewy do ZUS na min. 200 zł każdy.

Konto Przekorzystne Biznes jest przeznaczone dla firm o przychodach do 5 milionów złotych.

ŹRÓDŁOBank Pekao SA