Toyota Bank daje zarobić na lokatach

Zbliżająca się jesień jest znakomitym okresem do oszczędzania z myślą o pomnażaniu posiadanego kapitału na następne wakacje, świąteczne upominki, czy też spełnianie marzeń. Toyota Bank wszystkim chcącym oszczędzać poprzez depozyty bankowe oferuje ponadprzeciętne oprocentowanie lokat. Zarówno obecni, jak i nowi klienci mają do dyspozycji m.in.: Lokatę Plus z oprocentowaniem sięgającym 7 proc. (do 400 tys. zł), jak i Lokatę Standard (bez konta) dającą zarobić do 6,5 proc. w skali roku (do 400 tys. zł).

Pomimo obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej oferta depozytowa w Toyota Bank należy do jednej z atrakcyjniejszych na rynku bankowym w Polsce. Możliwość uzyskania na lokacie nawet 7 proc. w skali roku w zależności od okresu trwania depozytu, to atrakcyjna i konkurencyjna oferta. Toyota Bank oferuje wiele wariantów lokat, z których każda posiada korzystne warunki. Otwarcie, zarządzanie, a nawet zamknięcie lokaty może obyć się całkowicie zdalnie i jest niezwykle proste.

Osoby posiadające dowolne konto w Toyota Bank, jak również nowi klienci mają możliwość założenia w 100% online Lokaty Plus na 3 miesiące z oprocentowaniem aż 7 proc. w skali roku. W przypadku wybrania depozytu na okres 6 miesięcy oprocentowanie Lokaty Plus wynosi 6,8 proc. Depozyt 9 miesięczny gwarantuje oprocentowanie stałe w wysokości 6,3 proc. Na każdej lokacie można zdeponować od 2 tys. zł. do 40 tys. zł, a maksymalnie można założyć aż 10 lokat. 

Zarówno nowi, jak i obecni klienci Toyota Bank maja także do dyspozycji Lokatę Standard ze stałym oprocentowaniem wynoszącym 6,5 proc. w skali roku dla depozytów na 3 lub 6 miesięcy. Otwarcie Lokaty Standard nie wymaga posiadania konta w Toyota Bank. Minimalna kwota jednego depozytu to 2 tys. zł a maksymalna to 40 tys. zł. Jedna osoba może założyć aż 10 lokat. W przypadku wnioskowania o pierwszą lokatę należy podpisać umowę o lokatę (można to zrobić w 100% online, poprzez wideoweryfikację). Przy wnioskowaniu o kolejne lokaty podpisywanie umowy nie jest już konieczne. Klient, który posiada w banku konto, może założyć wszystkie lokaty z oferty Toyota Bank z poziomu Systemu Bankowości Elektronicznej, co nie wymaga podpisywania umowy lokaty. 

Depozyty zgromadzone w Toyota Bank są gwarantowane do 100 tys. euro w złotych przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. 

Szczegółowe informacje o ofercie depozytowej Toyota Bank:

Lokata Plus www.toyotabank.pl/lokata-plus

Lokata Standard www.toyotabank.pl/lokata-standard

ŹRÓDŁOToyota Bank Polska S.A.