W Grupie PKO Banku Polskiego powstaje Centrum Otwartych Usług IT

W ramach PKO Finat, technologicznej spółki z Grupy PKO Banku Polskiego, powstaje nowa jednostka – Centrum Otwartych Usług IT.  Zespół będzie pracował nad innowacyjnymi projektami na rzecz największego banku w Polsce.

Transformacja Cyfrowa jest jednym z kluczowych celów strategicznych Grupy PKO Banku Polskiego, co oznacza zwiększone zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie nowych technologii. Aby wspomóc realizację celów w ramach PKO Finat tworzona jest nowa jednostka, do której rekrutowani są architekci, analitycy, programiści i administratorzy, którzy będą brać udział w realizacji nowych projektów dla największej grupy finansowej w Polsce.

– Grupa PKO Banku Polskiego od lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze bankowości mobilnej, internetowej czy ostatnio otwartej bankowości. Nasze ambicje związane z transformacją cyfrową są coraz większe, w związku z tym zapraszamy do współpracy ludzi, którzy chcą być częścią technologicznej rewolucji w sektorze finansowym. Realizujemy bardzo ciekawe inicjatywy i tworzymy przyjazne warunki pracy, które będą wspierać rozwój specjalistów IT i zapewniać efektywną pracę projektową – powiedział Jakub Kachlicki, Wiceprezes Zarządu PKO Finat.

Obecnie w ramach Centrum Otwartych Usług IT PKO Finat prowadzi intensywną rekrutację. Poszukujemy osób na stanowiska m.in.: specjalistów devops oraz programistów specjalizujących się w rozwoju aplikacji w językach Python, C++, Java, JavaScript oraz na platformy mobilne iOS i Android.

ŹRÓDŁOPKO Finat