W ING Banku Śląskim jedno z najlepszych kont dla studentów

Konto Direct oferowane przez ING Bank Śląski znalazło się w gronie najlepszych kont dla studentów na rok akademicki 2015/2016. Konto zajęło drugie miejsce w rankingu przygotowanym przez serwis KontoStudenta.pl.

Jak podaje serwis KontoStudenta.pl: „darmowe wypłaty z bankomatów, dostęp do wpłatomatów, użyteczna aplikacja mobilna, integracja z systemem BLIK, w razie potrzeby osobisty kontakt z doradcą, duża liczba oddziałów – to niektóre z zalet Konta Direct w ING. Po za tym bardzo istotną kwestią jest dobra obsługa klienta zarówno przez infolinię, jak i w oddziale.”

Redakcja serwisu KontoStudenta.pl przeanalizowała 18 ofert rachunków dla studentów oferowanych przez polskie banki. W zestawieniu zostały wzięte pod uwagę zarówno koszty związane z używaniem konta, jak również przejrzystość opłat, swoboda dostępu do pieniędzy, użyteczność rachunku i dodatkowe korzyści związane z jego posiadaniem.

Pełna treść rankingu dostępna jest pod adresem: http://kontostudenta.pl/bank/konto-studenckie-ranking.html

Konto Direct to wielofunkcyjne konto osobiste z dostępem do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i oddziałów w całej Polsce. Oprócz pełnej funkcjonalności rachunku internetowego, umożliwia m.in. wygodne oszczędzanie z programem Smart Saver, spersonalizowanie wizerunku karty płatniczej, udział w programie lojalnościowym Bankujesz-zyskujesz. Klienci mogą otworzyć konto w ING Banku Śląskim całkowicie online bez wizyty w oddziale banku.

źródło: ING Bank Śląski