Wakacje na raty 0% z kartami Raiffeisen Polbank

  • Użytkownicy kart kredytowych mogą rozkładać bez żadnych kosztów na raty wszystkie wydatki związane z wakacjami;
  • Użytkownicy kart debetowych i kredytowych ze znaczkiem Visa mogą korzystać ze specjalnych ofert jeśli opłacą zakupy kartą na stacjach ORLEN i w sklepach sieci Biedronka.

Raiffeisen Polbank zaoferował posiadaczom swoich kart kredytowych nowe atrakcyjne promocje. Pierwsza z nich powinna spodobać się osobom, które planują wakacje. Teraz wszystkie wakacyjne wydatki, jak zakup wycieczki, sprzętu turystycznego, biletów lotniczych i in. związane z wypoczynkiem i podróżami, za które klient zapłaci kartą kredytową Raiffeisen Polbank, mogą zostać za 0 zł rozłożone na 5 lub 10 nieoprocentowanych rat. Przykładowo zatem, po rozłożeniu 1000 zł na 10 rat miesięczna rata będzie wynosić 100 zł, a w przypadku rozłożenia na 5 rat – 200 zł. Z promocji mogą skorzystać posiadacze kart kredytowych, które posiadają funkcjonalność rat w karcie.

Minimalna kwota, która uprawnia do rozłożenia transakcji na raty to 500 zł. Może to być jednorazowy wydatek albo suma transakcji. Z kolei maksymalna kwota transakcji nie może przekroczyć dostępnego limitu kredytowego. Po dokonaniu płatności należy zgłosić w banku, że chcemy rozłożyć ją na nieoprocentowane raty i wyrazić zgodę na przystąpienie do promocji” – mówi Marcin Chruściel, Dyrektor ds. Biznesu Kartowego i Płatności Mobilnych.

Akcja potrwa do 31 sierpnia. Na raty można rozłożyć transakcje dokonane i zaksięgowane od 4 maja do 31 sierpnia. Co ważne, z promocji mogą też skorzystać osoby, które dopiero wyrobią sobie kartę kredytową Raiffeisen Polbanku.

W ramach kolejnej promocji użytkownicy kart kredytowych ze znaczkiem Visa (Srebrna Visa, Złota Visa, Platynowa Visa) i debetowej Visa Classic płacący za zakupy w sklepach Biedronka oraz za paliwo na stacjach benzynowych Orlen (łącznie w ponad 4 tys. placówek), otrzymają specjalne oferty. Każda płatność kartą Visa lub smartfonem z wirtualną kartą Visa dokonana w dowolnej placówce obu sieci będzie nagradzana kodami promocyjnymi umożliwiającymi skorzystanie z atrakcyjnej oferty jednego z partnerów promocji – serwisu Allegro, sieci C&A, Cinema City, Intersport, Praktiker, Telepizza oraz marek własnych Orlenu: kawiarni Stop Cafe i paliwa Verva. Uczestnicy promocji mają do wyboru: 20 zł zniżki przy zakupach za minimum 100 zł poprzez aplikację mobilną Allegro, bilet do sieci kin Cinema City za 15 zł, 25% rabatu na wybrany produkt w sieci C&A, 20% rabatu na odzież i obuwie w sieci Intersport, 20 zł rabatu przy zakupach za ponad 150 zł w sieci Praktiker, 3 małe lub średnie pizze w cenie 1 w sieci Telepizza, drugi gorący napój w kawiarniach Stop Cafe na stacjach Orlen za symboliczną złotówkę lub 10 groszy rabatu na każdy litr paliwa Verva na stacjach Orlen. Promocja potrwa do 28 czerwca 2015 r.

źródło: Raiffeisen Polbank