Wakacyjna promocja EKOpożyczki w Banku Ochrony Środowiska

W najnowszej promocji EKOpożyczki oferowanej przez Bank Ochrony Środowiska, w przypadku kwot do 10 tys. zł stawka oprocentowania kredytu wynosi 0 proc. Jedynym kosztem pobieranym przez Bank jest 10 proc. prowizja przygotowawcza.

EKOpożyczka może zostać wykorzystana na dowolny cel, np. sfinansowanie wakacji, pilny remont czy wyprawkę do szkoły dla dziecka. Od teraz, dla kwoty pożyczki od 1 tys. do 10 tys. złotych udzielonej na okres do 12 miesięcy, oprocentowanie kredytu wynosi 0 proc.  Jedynym kosztem jest prowizja przygotowawcza w wysokości 10 procent (prowizja może być skredytowana).

Oferta przeznaczona jest dla Klientów, którzy posiadają w Banku ROR lub założą EKOkonto bez Kosztów (posiadacze EKOkonta bez Kosztów nie ponoszą opłat za jego prowadzenie, przelewy online i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, a ponadto najnowszy ROR BOŚ Banku obudowany jest też specjalnymi promocjami – wśród nich warto wymienić „akcję rowerową”. Bon o wartości 600 zł na rower, bądź inny sprzęt sportowy, mogą otrzymać wszyscy nowi Klienci, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadali w BOŚ Banku żadnego rachunku oszczędnościowego).

Wniosek o pożyczkę można złożyć w placówkach banku, na www bosbank.pl i w systemie bankowości internetowej (BOŚBank24). Promocja EKOpożyczki trwa do 30 września 2015 r.

źródło: BOŚ Bank