Warto przenieść kredyty do Banku Pekao

Bank Pekao S.A. rusza z nową promocją pożyczki konsolidacyjnej „Przenieś do nas swoje kredyty i miej z górki”, dzięki której można łatwo obniżyć sumę płaconych rat kredytów, a przy tym pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel.

Pożyczka konsolidacyjna w Banku Pekao jest przeznaczona na spłatę kredytów z innych banków. Jeśli skorzystasz z oferty Banku Pekao nie zapłacisz prowizji za przeniesienie kredytów z innych banków w kwocie od 10 tys. zł. Ponadto można otrzymać dodatkowe środki na dowolny cel w wysokości do 25 proc. konsolidowanej kwoty w bardzo atrakcyjnej cenie dla pożyczki konsolidacyjnej i bez prowizji. RRSO wynosi 12,96 proc.*

Przeniesienie kredytów do Pekao jest bardzo proste. Klient, który korzysta z serwisu Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay może połączyć swoje kredyty i przenieść je do nas także zdalnie bez konieczności przychodzenia do placówki, a w razie potrzeby pomoże mu pracownik infolinii. Oczywiście umowę można zawrzeć także w dowolnej placówce banku. Doradca dokładnie omówi z klientem warunki konsolidacji – porówna potencjalne raty z tymi, które klienta  spłaca obecnie i dostosuje wysokość raty do możliwości klienta.

– Już wielu klientów skorzystało z możliwości przeniesienia swoich kredytów do Banku Pekao. Dzięki temu mogli  obniżyć wysokość płaconych rat i  otrzymać dodatkowa gotówkę. Klienci mogą także odpocząć od płacenia rat, jeśli wybiorą opcję ze spłatą pierwszej raty za 3 miesiące np.  jeśli klient skorzysta z naszej pożyczki w październiku to pierwszą ratę zapłaci dopiero w styczniu. Na pewno warto sprawdzić nasza ofertę i porównać ją z kosztami kredytów, które się obecnie spłaca – samo sprawdzenie nic nie kosztuje, a warto wiedzieć ile można zaoszczędzić – mówi Piotr Gołąb dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidulanego.

Oferta obowiązuje do końca grudnia 2022 r. i mogą z niej skorzystać nowi oraz obecni klienci banku. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/pozyczanie-gotowki.html#section-1. Na stronie dostępny jest też kalkulator, w którym łatwo można wyliczyć oszczędność na racie.

* RRSO ‒ rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki wynosi 12,96% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 36 796,00 zł, pożyczka zaciągnięta na 65 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,25% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 13 728,83, zł (w tym: odsetki 13 728,83 zł), całkowita kwota do zapłaty 50 524,83 zł, płatna w 64 ratach miesięcznych po 777,31 zł, 65. rata wyrównująca 776,99 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 36 796,00 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 24.08.2022 r.

ŹRÓDŁOBank Pekao S.A.