Warto robić swoje i rozwijać kompetencje jutra z ING

ING Bank Śląski zachęca młodych ludzi do rozwoju i zaprasza na cykl szkoleń na temat kompetencji przyszłości.

– To inspirujące patrzeć, jak młodzi realizują swoje plany i rozwijają pasje. Chcemy ich w tym wspierać, dlatego oprócz 50% zniżek na kursy i szkolenia w aplikacji Moje ING, przygotowaliśmy cykl webinarów i warsztatów z ekspertami na temat kompetencji przyszłości. W ten sposób pomagamy im budować swoją wartość na rynku pracy i niezależność finansową – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Kompetencje Jutra to cykl webinarów i warsztatów, które skupiają się na rozwijaniu kompetencji przyszłości, czyli miękkich umiejętności społecznych i poznawczych, które będą potrzebne na rynku pracy, niezależnie od wybranej ścieżki rozwoju, takich, jak:

– kreatywność

– współpraca w zespole

– krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów

Szkolenia dla tych, co wypatrują okazji na rozwój, poprowadzą wybitni eksperci w swoich dziedzinach:

Współpraca w zespole – prowadzący Rafał Żak (trener / mówca / autor / twórca video):

  • webinar „2+2=5 i dlaczego nie zawsze tak jest, czyli o efektywnej współpracy”,
  • warsztaty stacjonarne na SGH w Warszawie i na Uniwersytecie Łódzkim.

Krytyczne myślenie i rozwiązywanie złożonych problemów – prowadzący: Piotr Bucki (szkoleniowiec / wykładowca / dziennikarz / coach):

  • webinar „Mindware – narzędzia krytycznego myślenia”,
  • warsztaty stacjonarne na SGH w Warszawie i na Uniwersytecie Łódzkim.

Kreatywność – prowadzący: Paweł Tkaczyk (strateg marki / szkoleniowiec / autor książek):

  • webinar „Kreatywność jest… szablonowa, czyli czego nie wiesz o byciu kreatywnym”,
  • warsztaty stacjonarne na SGH w Warszawie i na Uniwersytecie Łódzkim.

W webinarach online może wziąć udział każdy, natomiast liczba miejsc na warsztaty stacjonarne w Warszawie i Łodzi jest ograniczona. Podczas warsztatów stacjonarnych, młodzi w praktyczny sposób będą mogli przećwiczyć nowe umiejętności. Po warsztatach każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

W trakcie warsztatów stacjonarnych na wybranych uczelniach, bank zaprasza studentów również do pomarańczowej strefy ING. To miejsce, w którym będzie można odpocząć między zajęciami, poznać ING, porozmawiać z pracownikami HR o ofercie stażowej i pracy w ING, a nawet założyć konto osobiste i zyskać 50% zniżki na kursy i szkolenia: Berlitz.pl, strefakursow.pl i ESKK.pl w aplikacji Moje ING. To kolejna okazja do podniesienia kwalifikacji zawodowych, a także rozwinięcia swoich umiejętności i zainteresowań.

 

Harmonogram szkoleń a także zapisy na webinary i warsztaty tutaj.

ŹRÓDŁOING Bank Śląski