Wystartowała urodzinowa loteria Alior Banku

Z okazji swojego 15-lecia Alior Bank przygotował loterię z nagrodami. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą. Uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie nagród o wartości 150 zł i 15 tys. zł, a nawet 150 tys. zł. 

Alior Bank rozpoczął działalność operacyjną 17 listopada 2008 r. i jest uznawany za jeden z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Od początku swojej działalności stawia na innowacje i wyznacza trendy w bankowości. Kierując się hasłem „Wyższej kultury bankowości” skupia się przede wszystkim na bezpieczeństwie i wygodzie ponad 4 milionów klientów. To podejście trwale zapisało się w świadomości Polaków, którzy kojarzą Alior Bank z wysoką jakością obsługi, symbolizowaną przez „Bankiera w meloniku”.
W tym roku Alior Bank świętuje 15-lecie działalności. Z tej okazji 7 listopada wystartowała specjalna loteria skierowana zarówno do obecnych klientów, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową, a także do nowych, nie posiadających jeszcze żadnych kart. Nagroda główna loterii to 150 tys. zł. Oprócz niej, każdego dnia uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie  150 zł, a raz w tygodniu zostanie wyłoniony zwycięzca, który wygra 15 tys. zł.
– Mamy wyjątkową okazję do świętowania. Alior Bank obchodzi 15 urodziny. W ciągu tych lat zyskaliśmy zaufanie ponad 4 milionów klientów, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Razem z nimi rozwijamy się, kontynuujemy naszą misję i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu przygotowaliśmy specjalną loterię. Chcemy nią nie tylko uczcić urodziny, ale także zachęcić obecnych i nowych klientów do aktywnego korzystania z płatności kartą Mastercard od Alior Banku oraz aplikację mobilną Alior Mobile. Motywem przewodnim jest liczba 15 – mówi Krzysztof Konieczka, Dyrektor Działu Daily Banking w Alior Banku.
Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej akcji.. Każdego dnia trwania loterii można zdobywać losy. Jeden los dziennie można zdobyć za wykonanie transakcji kartą debetową lub kredytową Mastercard. Kolejny, jeden los dziennie można otrzymać za zalogowanie do aplikacji mobilnej Alior Banku. Dodatkową szansę można zyskać jeżeli w danym dniu jakakolwiek transakcja wykonana była na wartość min. 100 zł. Maksymalnie można zdobyć 12 losów dziennie.
Więcej informacji na temat loterii: Alior Bank 15 Lat Loteria (loteriana15lat.pl)
ŹRÓDŁOAlior Bank