Załóż Konto Plus i płać za rachunki w Plusie lub Cyfrowym Polsacie o 50 zł miesięcznie mniej!

PlusBank wprowadza specjalną ofertę dla klientów banku, a także dla nowych i obecnych klientów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu. W ramach promocji „Bonus Plus w programie smartDOM” wszyscy nowi i dotychczasowi posiadacze Konta Plus zawierający lub przedłużający umowę na świadczenie usług Plusa lub Cyfrowego Polsatu, mogą liczyć na zniżki w wysokości 50 złotych przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 20 zł w każdym z kolejnych 18 miesięcy!

Użytkownicy, którzy w danym miesiącu wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł – przy użyciu kart debetowych lub naklejek zbliżeniowych wydanych do Konta Plus oraz kart kredytowych w PlusBanku – zyskają 50 zł zniżki na usługi w sieci Plus lub w Cyfrowym Polsacie, która zostanie uwzględniona przy najbliższym rachunku.

„Ofertę przygotowaliśmy specjalnie z myślą o abonentach sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu – w zamian za długookresową współpracę, postanowiliśmy zaproponować dedykowany pakiet lojalnościowy. Ta promocja to doskonała okazja, aby powiększyć korzyści wynikające z programu smartDOM. Stawiamy na kompleksowość – nową ofertę wprowadzamy przede wszystkim po to, by pokazać klientom, jak wiele można zyskać, wybierając pakiet obejmujący ‘wiele usług pod jednym dachem’” – mówi Michał Szydłowski; Dyrektor Departamentu Zarządzania Relacjami z klientami PlusBank.

pb1

Najnowsza promocja PlusBanku umożliwia osiągnięcie jeszcze większych profitów z tytułu aktywnego korzystania z Konta Plus, karty kredytowej oraz kredytu gotówkowego.

Najważniejsze zmiany w ofercie obejmują:

  • wprowadzenie nowych kwot bonusów przyznawanych w danym miesiącu na obniżenie rachunku za usługi w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie lub dodatkowe doładowania Plus na Kartę/Plus Mix,
  • zniesienie wymogu wpływu 1000 zł na rachunek Konta Plus w danym miesiącu.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji „Bonus Plus w programie smartDOM” w Regulaminie Promocji dostępnej na plusbank.pl

Konto Plus – oferowane przez PlusBank – to nowoczesny rachunek bankowy, który od ponad roku proponowany jest abonentom sieci Plus oraz Cyfrowego Polsatu, zainteresowanym uzyskiwaniem dodatkowych benefitów finansowych w zamian za aktywne korzystanie z usług płatniczych i transakcyjnych. Produkt dedykowany jest w szczególności klientom indywidualnym, poszukującym narzędzi, które pozwolą im na swobodne zarządzanie gotówką, również przy wykorzystaniu aplikacji mobilnych.

W ramach Konta Plus nie pobierane są opłaty m.in. za:

  • prowadzenie konta,
  • wydanie karty debetowej,
  • użytkowanie karty (dla klientów, którzy w danym miesiącu wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł wszystkimi kartami/naklejkami zbliżeniowymi wydanymi do konta. Dla pozostałych klientów 9 zł.,
  • przelewy przez Internet,
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto Plus można otworzyć w wybranym Oddziale PLUS BANK S.A., punkcie sprzedaży Plusa i Cyfrowego

Polsatu oraz poprzez dedykowany formularz dostępny na stronie plusbank.pl

źródło: PLUS BANK S.A.